Malinový shake – raw strava

Tento lahodný a výživný malinový shake je dokonalým způsobem, jak dodat tělu potřebné vitamíny a minerály. Koktejl z malin, agávového sirupu a dalších ingrediencí potěší vaše chuťové pohárky a zároveň dodá důležité živiny.

Hledáte chutný koktejl bohatý na živiny, který vám dodá přirozeně lahodnou energii? Vyzkoušejte tento koktejl z malin a konopných semínek! Konopná semínka jsou malá, mají skvělou výživnou hodnotu, jsou plná esenciálních mastných kyselin a představují dobrý zdroj rostlinných bílkovin a vlákniny.

Malinový shake

Malinový shake je jedním z nejúčinnějších a zdraví prospěšných nápojů, který si můžete připravit, a díky přísadám, jako jsou konopná semínka, filtrovaná voda, vanilkový prášek, sušené goji, maliny a agávový sirup, jsou obzvláště chutné.

Namáčení konopných semínek je skvělý způsob, jak je proměnit v krémový koktejl plný živin. Konopná semínka namočená přes noc ve vodě pomáhají vytvořit bohatý, krémový koktejl a zároveň poskytují skvělé zdraví prospěšné látky, jako jsou esenciální mastné kyseliny, vitaminy a minerály.

Pro dokončení tohoto lahodného koktejlu přidejte filtrovanou vodu, špetku kvalitního vanilkového prášku, sušené goji, maliny a agávový sirup. Rozmixujte dohladka a vychutnejte si.

Malinový shake je ideální volbou pro doplnění energie.

Výhod tohoto koktejlu je nepřeberné množství. Konopná semínka jsou vynikajícím rostlinným zdrojem bílkovin a dobrým zdrojem esenciálních mastných kyselin. Přídavek malin a goji dodává antioxidanty, vitaminy a minerály. Navíc díky tomu, že místo rafinovaného cukru sáhnete po sirupu z agáve, získáte sladkou chuť bez prudkého zvýšení hladiny inzulínu v krvi.

Ingredience

  • 1/2 šálku konopných semínek (namočených přes noc ve vodě)
  • 2 šálky filtrované vody
  • 1 lžička vanilkového prášku
  • 2 polévkové lžíce sušených bobulí goji
  • 1/2 šálku čerstvých nebo mražených malin
  • 1 lžíce agávového sirupu (nebo podle chuti)
Shake lze připravit i z jiného ovoce, např. z jahod nebo banánu.

Postup

  1. Konopná semínka namočte přes noc do vody.
  2. Všechny ingredience vložte do mixéru a rozmixujte dohladka.
  3. Nalijte koktejl do dvou sklenic a vychutnejte si ho.

Malinový shake si vychutnejte k snídani, obědu, večeři nebo jako svačinu. Je to ideální způsob, jak začít den nebo dodat tělu energii před tréninkem. Mezi další oblíbené nápoje patří ovocné smoothie (recepty), okurkové smoothie, ananasové smoothie, avokádové smoothie a banánové smoothie.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang