Parfém Chanel Coco Noir – recenze

Vůně pro opravdové dámy! Snad ani neexistuje vhodnější vůně pro ženy středního věku, než je právě parfém Coco Chanel Noir. Vůně je to opravdu specifická a není pochyb o tom, že si ji zamilují zejména zralejší dámy.

Styl je věčný a stejně tak i značka Chanel! A proto lze všechnu svoji důvěru svěřit do jednoho malého a temného flakónku. Tento hranatý a za všech okolností stylový parfém je novějším vydáním kultovní vůně Coco, která je opravdu tou pravou klasikou mezi parfémy.

Parfém Noir nabízí opravdu intenzivní vůni, která vydrží po dlouhou dobu. Další vlastností této vůně je i jistá tajemnost, která jí dodává na eleganci a originalitě.

Složení parfému Coco Chanel Noir:

  • hlava: bergamot, grep
  • srdce: geránium, růže, narcis, jasmín
  • základ: vanilka, kadidlo, santalové dřevo, fazole Tonka, pačuli, pižmo

Jedná se o vůni silnou a osobitou, která je rozhodně něčím, co by měla každá žena vyzkoušet.

Coco Chanel parfém pro každého

Jak již bylo zmíněno Coco Chanel Noir je vhodná především pro ženy vyzrálejšího věku. O něco svěžejší a jemnější tóny nabízí parfém Chanel Chance, který je vhodný zejména na léto a pro mladší ročníky.

Co však mají všechny vůně značky Chanel společného, jsou styl, elegance, nadčasovost a především originalita, která je mezi vší tou hromadou vůní snad tím hlavním důvodem, proč jsou tolik oblíbené a úspěšné.

Chanel parfém má samozřejmě varianty i pro muže, například Chanel Bleu.

TIP: K dalším oblíbeným parfémům patří Calvin Klein vůně, parfém Karl Lagerfeld a další.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang