Konec jednoho manželství

Mají tři syny, dvě obrovské kariéry a za sebou skoro dvacet let společného života. Teď se hudebníci Gwen Stefani a Gavin Rossdale rozvádějí. Oba podali oficiální žádost krátce po sobě a oba žádají o svěření Kingstona (9), Zumy (6) a Apolla (1) do střídavé péče.

Společný majetek se podle kalifornského práva pravděpodobně rozdělí na půl. Gwen vydělala během manželství podle odhadů 80 milionů dolarů, Gavin 30. Vzali se v roce 2002. Svatební šaty by John Galliano s fashion forward dip-dye efektem byly loni vystaveny ve Victoria and Albert Museum v Londýně.

Přežili spolu obrovský úspěch Gwen, nespočet Gavinových úletů a taky jeho dospělou nemanželskou dceru Daisy Lowe z pradávného vztahu na jednu noc, o které se všichni dozvěděli teprve před pár lety.

Ve společném prohlášení nefigurují žádné paltrowoské pseudotermíny jako concious uncoupling: „Ačkoliv jsme došli ke společnému rozhodnutí, že už nebudeme partnery v manželství, zůstáváme nadále partnery v rodičovství a chceme vychovat naše tři syny ve šťastném a zdravém prostředí.“

Nezbývá než popřát hodně štěstí a pustit si pár písniček. 

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang