Módní policie z Karlových Varů

To, co má kdo na sobě se letos na festivalu řeší víc, než kdy předtím. Postrach českých celebrit, módní kritička Blesku Františka Těšínská tu má dokonce svůj denní stacionář. Nevinným nešťastníkům korzujícím po kolonádě s horkými prameny zkritizuje outfit a prý i poradí.

Stejně tak subjektivní je i kritika vzhledu Jany Plodkové. Éterická star Protektora a přítelkyně optika Filipa Žilky vždy vytáhne z rukávu nějaké to eso od Prady. Výrazné obroučky brýlí, ze kterých musí mít radost každý fanoušek Nadi Urbánkové, už začínají být jejím poznávacím znamením.

Zatímco v Cannes by s podobným outfitem určitě sklidila pár milých komplimentů, ve zdejší kotlině evokuje estetiku Hoštic Zdeňka Trošky.

Za tenhle počin nelze dát manželce Jana Kaplického Elišce body k dobru. Proč někdo krásný, mladý a s botníkem plným Louboutinek vyrazí na party v plážových šatech?

Aňa Geislerová je konstanta dobrého vkusu, který je zbavený provinční těžkopádné snahy. Většinovému divákovi se vzdaluje každým svým módním počinem i soukromými eskapádami s milionářškým milencem.

Hanka Vágnerová konečně dala vyniknout své kráse v hollywoodsky okázalých nejkrásnějších šatech od Dolce&Gabbany.

Vzhled Martiny Jandové je pro většinu lidí přijatelnější než Jany Plodkové. Přitom tady je všechno špatně: levně vypadající šaty, nevhodný účes i partner a hlavně dojem, který evokuje vesnickou tancovačku. Škoda, i v koktejlkách z Topshopu za 900 Kč by exmanželka frontmana z Olympicu působila světověji.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang