Calvin Klein Women – parfém, vůně – recenze

Nová neodolatelná vůně Calvin Klein Women je parfémem, který vidí každé ženě přímo do duše! Je navržena tak, aby porozuměla všem ženám a přiměla je cítit se sebevědomě, volně a především žensky.

Jemná, ženská a plná květin. Taková je vůně pro ženy od Calvin Klein a Vmagazin.cz na ni přináší recenzi.

Flakónek parfému Women působí poněkud surrealisticky a v porovnání s jinými parfémy jej lze označit za výrazný. A co samotná vůně?

Dámský parfém CK Women je oslavou každé ženy, a to bez ohledu na její styl. Je to vůně stvořena pro ženu ve všech podobách! Právě symbolické oko na flakónku znázorňuje bránu do nitra ženy.

Tvářemi tohoto parfému jsou hned dvě známé a velmi úspěšné herečky Lupita Nyong’o a Saoirse Ronan. Dvě na první pohled odlišné ženy a přitom ve své podstatě stejné. Z toho důvodu je i hlavním mottem parfému „Já jsem všechny ženy v jednom těle.“

Značka Calvin Klein chtěla tímto parfémem vyjádřit postoj k době, která byla, je a bude. Móda se stále opakuje a v současnosti se vrací styl našich babiček a maminek. Zároveň se však jedná o vůni velmi moderní, proto lze CK Women označit za skutečně nadčasový parfém. Podobně nadčasový je také Parfém Versace.

Složení dámského parfému CK Women:

  • hlava: eukalyptus, citrusy, černý pepř
  • srdce: květ pomerančovníku, magnólie, jasmínu
  • základ: olibanum, virginský jalovec, ambroxan

Dámská parfémovaná voda WOMEN je lehká a přitom trochu štiplavá, takže může na začátku působit mnohem provokativněji a výrazněji než v závěru, kdy se rozvolní do mnohem jemnějšího finiše.

Květinově dřevitá vůně je velmi podmanivá a ve svém základu skrývá nejednu svůdnou vonnou esenci. Na úvod se představí svěží aroma citrusů, jiskrného pepře a následně i výrazná vůně eukalyptu.

Srdce parfému CK Women nabízí vonné tóny jasmínu, květu pomerančovníku a svůdné až provokativní magnólie, která vytváří společně se základem parfému opravdu originální kompozici.

Olibanum, ambroxan a cirginský jalovec ostatní složky nakonec skvěle doplňují.

TIP: Při hledání té pravé vůně se doporučují testery parfémů.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang