Mary Kay CC Cream – recenze

Jemný CC Cream od Mary Kay je pro pleť jako pohlazení. CC Cream Mary Kay je prvním pleťovým krémem této značky, který díky unikátnímu složení funguje jako make-up i ochranný krém zároveň.

Nejedná se tedy o klasický make-up, který na pleti může působit hutně, v některých případech dokonce jako maska. Naopak je velmi lehký a vhodný pro pleť, jež nepotřebuje vysoké krytí.

Mary Kay CC Cream SPF 15 je jemný a svým složením připomíná spíše krém. Zároveň pleť vyživuje a je vhodný pro jakýkoliv typ pleti. Oproti běžným make-upům nabízí lehké krytí.

CC krém od Mary Kay v sobě kombinuje hned osm účinků v jediném kroku!

  1. hydratuje
  2. kryje
  3. chrání
  4. sjednocuje
  5. rozjasňuje
  6. redukuje projevy stárnutí
  7. minimalizuje červenání a další nedokonalosti
  8. chrání pleť před vnějšími vlivy

Obecně má kosmetika Mary Kary recenze vesměs pozitivní. Je známá pro svoje inovativní techniky ve výrobě kosmetických produktů, nebojí se na trh přicházet se stále novými přípravky. A těmto slovům dostává i CC krém. Proto ho Vmagazin.cz jednoznačně doporučuje.

CC Cream od Mary Kay má SPF 15, tudíž pokožku chrání před slunečním zářením. Současně nevytváří mastný film a neucpává póry. Minerální pigmenty pleti dodávají zdravý a bezchybný vzhled.

Aplikace CC Cream od Mary Kay

Přípravek stačí nanést na vyčištěnou pleť. Nejlépe se aplikuje pomocí prstů nebo štětce na make-up. Krém by se měl roztírat od středu obličeje (nos, čelo, brada) do stran směrem k tvářím.

Kdo si není jistý, zda mu krém bude vyhovovat, může vyzkoušet vzorky zdarma.