Avon olej na vlasy – recenze

Marocký arganový olej je známý pro své ozdravující účinky, které jsou doslova blahodárné v jakékoliv podobě. Skvěle se postará o pokožku i vlasy. A právě ve vlasové kosmetice se s ním lze v posledních letech setkat velmi často.

Vlasovou kosmetiku s arganovým olejem nabízí například značky MATRIX, Avon nebo KALLOS. Produkty každé z nich mají svá pro a proti. Zlatou střední cestou mezi nimi je bezesporu Avon. Co od Avon arganového oleje na vlasy očekávat?

Pečující olej na vlasy od Avonu

Pokud něco musím hned v úvodu pochválit, tak je to nádherná vůně oleje, která je opravdu nezaměnitelná! Skvělé účinky marockého arganového oleje, který je někdy přezdíván i jako „marocké zlato“, jsou legendární.

S poškozenými vlasy si poradí opravdu rychle, už během pár použití jsou poznat změny. Stačí malé množství, a to i na dlouhé a husté vlasy. Nejlepší je jej nanášet na konečky, ty bývají zpravidla nejvíce poškozené a potřebují nejvíce výživy.

Jak používat vlasový olej Avon Advance Techniques

Používá se stejně jako jiné vlasové oleje, tedy na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Stačí nanést malé množství do dlaní a pak aplikovat na vlasy.

Někdy se doporučuje pro lepší účinek kombinovat tento olej i s dalšími výrobky s obsahem marockého arganového oleje, popřípadě s jinými výrobky z řady Advance Techniques. To bude vyhovovat zejména velmi vysušeným vlasům.