Malování na nehty

Krásné dlouhé nebo upravovány nehty dodávají ženským rukám opravdu jemný a elegantní vzhled. Pokud si jejich rady malujete a experimentujete s barvami, velmi zajímavé může pro vás být malování na nehty.

V první řadě je třeba upozornit ty dámy, které se dají na malování samy, že je to prplačka. Prácička s drobnými detaily vyžaduje trpělivost, přesnost a opravdovou kreativitu.Všechny barvy a vzory mohou vycházet z vašeho oblečení, a tedy můžete vaše nehty sladit s barvami nebo vzory trička či šatů.

Malování na nehty vyžaduje čisté nehty. Nemusíte mít nehty po manikúře, ale určitě tvarované podle vašich představ, očištěné kartáčkem, zatlačeny kůžičku a nehty zahlazeno leštičkou.

Vyberte si barvu podkladu a také si důkladně promyslete vzor, ​​který budete kreslit na nehty.Doporučuje se zvolit maximálně tři barvy, abyste docíleny nebyly rušivý efekt. Nejlepší je volit barvy podle oblečení. Se vzory platí totéž. Pokud víte, jaké oblečení budete nosit, můžete skvěle sladit vzor s oblečením. Např. Pokud si plánujete obléct proužkované tričko, zvolte proužkovaný vzor, ​​pokud máte kytičkové šaty, kreslete kvítky.Atraktivní vyzní stejný vzor na všech nehtech, zatímco různé vzory působí nepřirozeně, i když malé změny jsou také zajímavým prvkem.

Nanesenou první vrstvu podkladového laku nechte pořádně vyschnout, aby se vám nemíchali jednotlivé další barvy, nebo nespili dohromady.

Až nyní se můžete kreativně vyžít na svých nehtech. Vzory a nápady na inspiraci najdete jistě i na internetu. Hlavně to chce hodně trpělivosti a chuti. 

Po zaschnutí vzorů, naneste ještě jednu vrchní vrstvu laku, aby se vám vzor nezošúchal a vydržel co nejdéle.

I nehty se mohou stát opravdovým uměleckým plátnem, pokud je ve vás nebo ve vaší přítelkyni skrytý umělec, experimentujte, pohrajte si s barvami a ozvláštníte své nehty kreativními malovanými vzory.

.