Parfém Versace Pour Homme – voňavka

Za módní společností Versace stojí slavný návrhář a především umělec Giovanni Versace. Tento nadaný Ital položil základy jedné z největších módních značek, a to takřka bez cizí pomoci. První velký úspěch zaznamenal s již první autorskou kolekcí, která se uskutečnila roku 1978.

Společnost Versace rozšířila svou nabídku mimo jiné i o parfémy. V současné době lze vybírat z celé řady originálních a působivých vůní jak pro ženy, tak pro muže.

Versace Pour Homme parfém pro muže

Parfém Versace Pour Homme je jako stvořený pro osobitého muže, kterému nechybí vkus ani notná dávka elegance. Je bezpochyby, že tato vůně uchvátí každou ženu v okolí.

Parfém Versace Pour Homme je určený pro muže se smyslem pro styl, tedy pro módu. Versaceho muž totiž nemá strach se sám prosadit a stát si za tím, co chce, ať už je cena jakákoliv.

Ingredience ukryté v parfému Versace Pour Homme:

  • hlava: bergamot, neroli, listy hořkého pomeranče, citron Diamante
  • srdce: pelargónie, šalvěj muškátová, modrý hyacint
  • základ: cedr, oud, minerální ambra, tonka, pižmo

Po nanesení parfému lze cítit vůni svěžích citrusů, nicméně po jejím ustálení se do popředí dostává kombinace různých květin a plodů, jako jsou modrý hyacint a bergamot. V závěru přicházejí dřevité tóny s pižmem, které jsou pro pánské parfémy typické.

Parfém je vhodný pro celodenní nošení a díky citrusovým a dřevitým tónům ve spojení s pižmem vydrží na pokožce dlouhou dobu.

Versace Pour Homme je dokonalým dárkem pro něj, lze jej pořídit buď ve variantě pouhého parfému, nebo společně s tělovým krémem a sprchovým gelem v podobě dárkového balení Versace Pour Homme.

Komu by tato vůně nevyhovovala, může vyzkoušet Bleu de Chanel. Její základ činí osvěžující citrusové tóny, které se snoubí s mentolem a jiskrným růžovým pepřem. Další vonnou složkou je muškátový oříšek doplněný o aromatický jasmín a kontrastní zázvor. Oblíbený je také parfém Karl Lagerfeld či Calvin Klein parfém.