Nejjednodušší podzimní make-up

Jak na nejjednodušší podzimní make-up? Není třeba nic víc než rtěnka, rozjasňovač a korektor. Nanášet lze prsty, stačí 5 minut a je hotovo.

Koho líčení nebaví, ale chce se cítit dobře a upraveně, může zkusit jednoduchý trik. Hodně času totiž zabírá líčení očí, někdy to vůbec není nutné. Obzvlášť, když si místo času před zrcadlem chce člověk třeba u snídaně číst.

Na podzim se mix bronzové a hnědé hodí, proto budou vypadat skvěle i na rtech ke každému podzimnímu outfitu. Nejdřív je ale potřeba zakrýt nedokonalosti. Kruhy pod očima, pupínky, červené žilky okolo nosu. Pomocí korektoru lze sjednotit i barvu očních víček.

Pro Longwear Concealer, M.A.C., 600 Kč

Pak se aplikuje rozjasňovač, který mnoho žen považuje za ten nejdůležitější prvek kosmetické taštičky. Rozjasňovač se nanáší na lícní kosti, hřbet nosu, do srdíčka nad horním rtem, pod obočí.

Love Live Highlighter, Too Faced, 810 Kč, prodává parfumerie Sephora

Na závěr je tu rtěnka, která může být lehce do hněda, s třpytem. Vhodná alternativa na podzim může být například rtěnka MAC Mehr. Jediné úskalí: tenhle odstín způsobuje to, že jsou zuby opticky žlutější. Kdo je nemá úplně bílé, bude lepší ji raději vyměnit za klasickou červenou rtěnku, kterou se nedá nic zkazit. Nikdy.

Rouge Dior, odstín Hypnotic Matte, 1020 Kč

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang