Karl Lagerfeld – parfém for Her – dámský

Další vůně, která by neměla být opomenuta v jarním či letním období, je květinová parfémovaná voda pro ženy Karl Lagerfeld for Her.

Za úspěchem této vůně stojí především její „stvořitel“, jímž je slavný módní návrhář Karl Lagerfeld. Stejně jako móda tohoto veleúspěšného může je velmi oblíbený i jeho parfém.

Vůně Karl Lagerfeld for Her je na trhu už pár let a stále se řadí mezi nejpopulárnější parfémy. Je příjemně květinová, vhodná především na jarní a letní měsíce. Vyvolá pocit lehkosti, luxusu a ženskosti.

Složení vůně Karl Lagerfeld for Her:

  • hlava: citron, broskev
  • srdce: růže, magnólie, frangipani
  • základ: jantar, pižmo, dřevité tóny

Jedná se o svěží květinovou vůni, která je lehká a elegantní. Její jemné tóny skutečně příjemně pohladí v nose. Jako první se o slovo přihlásí ovocné tóny broskve, která je zahalená lehkým aromatem magnólie a růže.

Po odeznění hlavy a srdce parfému se dostaví i jeho závěr, kterým jsou dřevité akordy jantarového dřeva. To se postará o tu správnou náladu na malé společenské dobrodružství.

Vzorky parfémů na zkoušku lze často sehnat v parfumerii. K dalším oblíbeným vůním patří nesmrtelný parfém Versace či Chanel Noir.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang