Chanel Bleu de Chanel: pánský parfém

Není žádný tajemstvím, že kvalitní, správně zvolená vůně dodá svému nositeli na atraktivitě. Alespoň parfém Chanel Bleu de Chanel to dokáže naprosto spolehlivě.

Každý muž by měl alespoň jednou na vlastní kůži vyzkoušet elegantní a nezaměnitelný parfém Chanel Bleu de Chanel. Toto tvrzení není nikterak nadsazené. Jedná se zkrátka o naprosto výjimečnou vůni, která sedne téměř každému.

Vůně Bleu de Chanel je určena pro muže s dostatečnou dávkou zdravého sebevědomí. V každém okamžiku ho bude posouvat dál, povede jej k větším výkonům a také k pocitu, že mu nic a nikdo nestojí v cestě. Pro dámy, které hledají podobný produkt, je tu Chanel Noir nebo parfém Karl Lagerfeld.

Pánská podmanivá vůně Chanel Bleu de Chanel je hřejivá a výrazná, je to vůně, která skutečně podtrhne mužnou sílu.

Zpočátku je vůně osvěžující díky citrusovým tónům originálních citrónů z Kalábrie. Po chvíli lze vnímat vůni grapefruitů, která se snoubí s mentolem a jiskrným růžovým pepřem.

Další vonnou ingrediencí je muškátový oříšek doplněný o aromatický jasmín a kontrastní zázvor.

Značka Chanel nepotřebuje dlouhého představování. Její zakladatelka Coco Chanel byla a je tou nejznámější módní návrhářkou na světě, proto se lze spolehnout, že produkty, ať už oblečení nebo kosmetika, zkrátka nemají konkurenci.

A parfémy značky Chanel jsou svými opojnými a dokonalými kombinacemi vůní přímo vyhlášené!

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang