Husté vlasy

Vlasy jsou jakousi druhořadou výsadou člověka. Říká se, že šaty dělají člověka, vlasy však nezaostávají za oblečením. Pěkně a vkusně upravené a hlavně zdravé vlasy dokážou zaujmout stejně jako například nejmodernější košile, či kabát. Proto se hodí o vlasy starat a při jakémkoliv problému, například s vypadáváním, navštívit odborníka.

Kařdý muž či žena touží po hustých vlasech. Husté vlasy jsou výsadou maléého množství lidí. Málokdo z nás by nechtěl mít husté vlasy. Hustými vlasy jsou většinou obdařeni ti, jejichž vlasy mají tendenci se vlnit. Vlnité a kudrnaté vlasy jsou husté, avšak není to podmínkou. I vlasy menšího objemu se vlní, výsledný efekt ovšem není takový, jako u hustých vlasů.

Přípravky pro zvětšení objemu vlasů

Lidé, kteří trpí nedostatkem objemu vlasů se pokoušejí různými přípravky tento svůj nedostatek napravit. V mnoha případech se to i podaří, avšak není to levná záležitost.

Přípravky na zhuštění vlasů jsou většinou na přírodní bázi a snad netřeba zdůrazňovat, proč je jejich cena vysoká. Tyto přírodní přípravky jsou šetrnější k pokožce pod vlasy než chemické přípravky. Ke zhoršení stavu pokožky při použití přírodních přípravků nemůže dojít.

Na trhu existuje množství výrobců nabízejících nejrůznější produkty. Tvrdí, že jejich výrobek je ten pravý a výsledek se dostaví už po týdnu. Není to však pravda. Vědecké studie prokázaly, že lůžko kořenového systému vlasů se nedokáže obnovit za tak krátký čas.

Pro obnovu je potřeba mnoho procedur a ve většině případů se s tím tělo vypořádá samo. Přírodní přípravky tomuto procesu jen pomohou a trošku ho zrychlí, ovšem ne tak, jak to uvádějí společnosti. 

Jedním z možných řešení, jak dosáhnout dojmu hustších vlasů může být trvalá. Ta dodává vlasům objem a texturu, což může opticky zdůraznit jejich plnost a hustotu. Pro ty, kteří mají jemné nebo řídké vlasy, může trvalá přidat dojem, že vlasy jsou bohatší a plnější.

Přírodních přípravků na zhuštění vlasů je na trhu mnoho. Výrobou se zabývá řada zemí. Za průkopníky se považují švýcarští vývojáři, nezaostávají ani Němci, či Britové. Nejlepší způsob, jak si vybrat ze stovek přípravků, je poradit se s kadeřnicí.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang