Avon gelový lak na nehty – recenze

Výhodou tohoto laku na nehty je zejména velký výběr opravdu hezkých barev, a to především těch pastelových, které jsou pro léto jako dělané.

Popis tohoto výrobku je poměrně stručný. Jedná se o lak na nehty 3v1, to znamená, že obsahuje nejen podkladovou bázi, ale i sytou barvu a povrchový lesk. Ten vytváří onen tolik žádaný gelový efekt.

Lak s gelovým efektem nabízí velmi dobrou aplikaci, a to díky přesnému štětečku, který se postará o rovnoměrný nátěr barvy. Dále poskytuje sytou barvu, která už po prvním nátěru skvěle kryje.

Výše zmíněné slibuje sama značka Avon a bohužel ne vše je ve skutečnosti pravda.

Lak rozhodně neschne ihned, potřebuje minimálně několik minut a pro skutečně dokonalé vytvrzení dokonce několik hodin.

Ani výdrž není zrovna nejlepší, lak se loupe prakticky hned po aplikaci.

Výhodou je již zmíněný velký výběr barev a rovněž aplikace, která je díky skvělému štětečku skutečně snadná. Krytí je u tohoto laku také velmi uspokojující, bohatě stačí nanést dvě vrstvy.

Určitě existují lepší laky na nehty, nicméně tento od Avonu lze na základě poměru kvality a ceny hodnotit jako průměrný. Rozhodně se vyplatí na ruce i na nehty na nohou.

Vedle samotného laku je skvělé zkrášlit ruce pomocí malování na nehty. Na internetu jsou běžně dostupné tipa na nejrůznější obrázky a vzory na nehty.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang