Vzory gelových nehtů

Když se lidé poznávají tak jejich první pohledy směřují obvykle na oči poznávané osoby. Další pohledy mohou směřovat na obličej. Pokud se poznáváme se ženami častokrát při podání rukou naše oči směřují na ruce té které ženy. Pokud má ona pěkně udělané nehty, tak ty nám udeří jako první do našeho pohledu a až pak následují prsteny, hodinky a náramky.

Aby se ženy líbily mužům, a ne jen jim, je velmi podstatný jejich vzhled. Nehty však v žádném případě nezaostávají. Pro dokonalé nehty je potřebný jejich krásný vzhled. Toho se dosáhne hlavně dlouhým zkrášlováním povrchu nehtů, použitím nejlepších laků na nehty a profesionálním malováním na nehty. Nesmí se zapomenout ani na nehty na nohou, zvláště v létě, kdy se chodí na boso.

Důležité jsou vzory

Proto jsou pro každou ženu důležité vzory, které budou použity. Vzory jsou používány hlavně při gelových nehtech. Ty se dají najít téměř všude. Od módních časopisů, přes časopisy určené pro ženy až po výdobytek moderní doby, kterým je internet. 

Vzory gelových nehtů neznají hranice a tak je málo pravděpodobné, že uvidím dvě ženy se stejnými nehty. Většina dnešních dívek si vzory vymýšlejí samy. Inspiraci mohou najít už na zmíněném internetu, ve filmech nebo u oblíbenců. Těmi mohou být zpěváci, herci a jiné podobné celebrity.

Každá žena je originál

Každá žena má určitý postup, kterým si vzory gelových nehtů vytváří. Jsou takové, které si je překreslí na papír a pak podle předlohy nanášejí vzory na nehty.

Jiné zase experimentují na samotných nehtových plotýnkách. Ty jsou samozřejmě již zkušenější a při nesprávném tahu dokážou takovou vadu prostě zamaskovat.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang