Už za týden je tu Designblok11!

Příští úterý se v Praze uskuteční další ročník u nás možná jediného svátku módy a designu. Následující článek čtenářům přináší pár zaručených tipů, na co se zajít během týdne Designbloku podívat!

Chi-Chi

Josefina Bakošová na Designbloku představí svojí novou kolekci Chi-Chi MAGNETISE”ME, ale i novinku Chi-Chi”FOR KIDS”! Nicméně tím mnohá překvapení u této značky nekončí! Kdo se zajde podívat do Šporkovského paláce, kde vystavuje galerie Hard”de”Core, což je Chi-Chi domovská základna, určitě ho nadchnou další produkty!

Těšit se návštěvníci mohou na design navržený přímo a jen pro galerii Hard”de”Core Josefinou Bakošovou a Petrem Bakošem, ve skvělé instalaci ála městská čtvrť! To se musí vidět!

CHATTY

Designérské studio Chatty založila v roce 2005 dvojice autorek Anna Tušková a Radka Sirková. Styl Chatty je definován progresivním střihovým zpracováním, důkladnou technologickou propracovaností, s ohledem k detailu a autorskému tisku.

Značka se specializuje zejména na zpracování denimu. Při svých realizacích autorky kladou hlavní kritéria na účelnost, komfort a vysoce kvalitní materiály a nápadité střihové řešení. Chatty se zabývají produkcí exklusivních malosériových kolekcí a zakázkovou tvorbou.

Novou kolekci Chatty vystavují celý týden v Šporkovského paláci a rozhodně to stojí za to. Kdo má raději akci, bude  možná lepší podívat se na jejich přehlídku 8. 10. v 15:00, stage Sladkovský palác.

Hana Zárubová

Hana Zárubová je módní návrhářka, absolventka Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze. Za své kolekce byla dvakrát nominovaná na Oděvního designéra roku Czech Grand Design (v roce 2007 s kolekcí Chmó 3D a v roce 2008 za kolekci no.).

3 roky působila jako kreativní ředitelka české módní značky Pietro Filipi, dnes pro Pietro Filipi připravuje řadu oblečení pro volný čas. Na Designbloku bude mít svoji přehlídku také ve Sladkovském paláci v 17:00 8. 10.

Luxury room

V neděli 9. 10. v 16:00 se v Obecním době představí zahraniční “luxusní” značky jako La Perla, Christian Louboutain nebo Lanvin. Snad pro diváky vyberou něco, co za to bude stát.

Sumasumárum

Rozhodně by si návštěvníci neměli nechat ujít Daniela Piršče a jeho novou edici porcelánového servisu Panathenai (Holešovice) nebo Hermés, kdy Isabelle Dupuy-Chavanat a Frédéric Laffont zachytili zvuky kůže a křišťálu, zpěv hedvábí a kovu, slova mužů a žen a také jejich mlčení.

S vášní a respektem, ve snaze najít dokonalost Film „Hearts and Crafts“ je součástí výstavy Velký atlas světa (Šporkovský palác). Komu chybí něco do bytu, inspiraci najde zaručeně u COHNSTUDIO, které představí novou kolekci skleněných váz „Kruhy“ a“ Houby“ s novinkou v podobě porcelánových svítidel (Karlín).

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang