Unikněte z rychlého světa, zve návrhář Pavel Brejcha

Talentovaný český designér, který svou tvorbou připomíná Husseina Chalayana i severský minimalismus, má svůj vlastní e-shopu.

Žena, pro kterou Pavel tvoří, je moudrá, křehká a její síla spočívá v jemnosti. Žena, která obdivuje moderní, jednoduchou, avšak neobvyklou formu oblečení, funkční a estetické detaily a ocení ruční práci. Její pohled na život je nadčasový, stejně jako její šatník.

Tvoří ale i pro muže, brzy představí nové tričko a limitovanou edici kšand. Oděvy jsou navržené ve stylu „timeless / trendless“, proto jsou vhodné pro každou příležitost a roční období. Tvary volí většinou velmi volné, to znamená, že jsou vhodné pro každý typ postavy.

Velikosti Pavel rozdělil na S/M, M/L, 38, 40 a v detailním popisu na stránkách zákazníci snadno zjistí, jaká je jejich velikost. Materiály, které použil, jsou velmi přizpůsobivé tělu. Hedvábí, úplet, košilovina, a další vyrobené v České republice nebo Evropě v lokálních krejčovských a řemeslných závodech.

Co zajímavého najdeme na novém e-shopu?

Byl navržen tak, aby byl v souladu s mým stylem a kreativním vesmírem. Proto jsou tam  zakomponovány videa, které postupně budeme měnit a doplňovat.

Eshop nabízí tucet ikonických produktů v limitovaných sériích a jak jsem již zmiňoval, je velmi intuitivní. Postupně se vám otvírají karty s jednotlivými produkty a vy se dozvídáte víc, přes poetický text, ke konkrétním informacím, ceně, složení až po detailní popisu produktu.

Na konceptu a posléze realizaci jsem pracovali téměř rok společně s grafickým studiem PerfectPlanet.

Jaké máš časové lhůty od doby, kdy se zamiluji a objednám si?

Nakupování je velmi jednoduché, veškerá platba probíhá přímo na stránkách přes nejnovější platební bránu BrainTree (sesterská společnost Pay Pal). Produkty posíláme jakmile proběhne platba do jednoho pracovního dne. Pak má zákazník 10 dnů na případné vrácení.

Vše je detailně popsané v obchodních podmínkách. Oblečení je focené i na modelce pro představu, ale pokud by někdo měl potřebu si předem oděvy vyzkoušet, je to možné po dohodě u mně v ateliéru anebo ve vybraných pražských obchodech.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang