Thomas Szymik zná recept na krásné vlasy!

Jak na našich vlasech v zimních měsících docílit stejného lesku, jako měla Sandra Bullock na Oscarech?

Lesklých vlasů docílíte pomocí dobrého kondicionéru a lesku – skvělý je Headrush od TIGI. Tmavé vlasy mají přirozeně více lesku než světlé, melírované nebo odbarvené vlasy.

Blondýnky pozor na olejové lesky, jsou často těžké a mastné. Raději použijte ultra lehký lesk Schwarzkopf ze řady BLOND ME, stačí jen málo a vaše vlasy se budou oslnivě lesknout.

Jaký účes bude hitem letošní zimy?

Trendy se nijak výrazně nemění, stále se nosí přirozené barvy, melíry tón v tónu a klasické střihy. Mikáda i krátké rozcuchy. Módní je styling vlasů “ala vstala a šla”, nic moc strojeného a přeupraveného.

Trendem je čistá přirozenost. Jak to udělat? Jistě, základem je vždy kvalitní střih. Pak už jen jednoduše stačí prosušit vlasy v předklonu, pokud máte krátké vlasy, tak i přes prsty-dodat vhodný styling a je to!

Některé z nás se snaží docílit romantických vln, které se tak skvěle hodí pod zimní klobouk, ale jak docílit toho, aby účes vydržel po celý den?

Vlasy by měly být vždy čerstvě umyté, pak vlny déle vydrží. Před natáčením použijte přípravek na podporu tvorby vlny, například Curls Rock Amplifier. Vlasy natočte kulmou nebo pro ty méně zručné jsou skvělé na domácí použití natáčky, doporučuji se podívat a vybrat si na Lokny.cz.

Natočené vlasy už jen dobře nalakujte. Druhý den ráno stačí vlny promačkat vlhkými dlaněmi.

Existuje nějaký trik, jak vlasy domácí metodou přes zimu vyživovat?

Určitě si udělejte alespoň jednou za měsíc čas na vlasový zábal, není to nic náročného a má to vynikající efekt. Vlasy umyjte šampónem, pokud jsou víc jak tři dny nemyté, tak raději dvakrát. Poté naneste hydratační kůru a zabalte do ručníku, dvacet minut nechte působit.

Máte-li hodně suché, zničené či melírované vlasy, existuje perfektní noční kůra Wonderful Tonight od řady Tigi S-Faktor a ráno nebudete věřit, že jsou to vaše vlasy. Pokud máte dlouhé vlasy, chraňte je v sychravých a chladných dnech před mrazem, spletením do copu nebo zabalte do šátku.

A co muži a jejich zimní styling?

V pánských účesech je trend stejný – přirozenost a nedbalá elegance. I tady platí heslo – “Vstal a šel”. Momentálním trendem jsou polodlouhé vlasy vyčesané dozadu. Nutné je mít kvalitní střih a pak už to jde samo – vlasy prosušte přes prsty a vhodným stylingem upravte. A je to!

www.thomasszymik.cz

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang