Rtěnka Rimmel Lasting Finish by Kate

Mnoho dívek a žen má v kabelce alespoň jednu rtěnku. Značek, které dekorativní kosmetiku na rty vyrábějí, je obrovské množství, a pochopitelně ne každá každé ženě sedne. Značka Rimmel je ovšem oblíbená u skutečně velkého množství žen, proto ji lze považovat za takřka univerzální. Co očekávat od její rtěnky Lasting Finish by Kate?

Rtěnka z kolekce slavné topmodelky Kate Moss je opravdu povedeným tahem. Vyznačuje se zejména dlouhou výdrží a nádhernými odstíny, což jistě potvrdí milovnice kosmetiky z celého světa.

Tato rtěnka si skutečně zaslouží uznání. Je asi jasné, že slibovaných osm hodin na rtech nevydrží, její výdrž je však i přesto úctyhodná.

Nabízí také syté a originální barevné odstíny s unikátními pigmenty z černých diamantů, které jí dodávají dechberoucí zářivý efekt.

K obalu rtěnky není moc co napsat, je černý a matný, příjemný na omak. Je to taková stará dobrá klasika. V případě rtěnek ostatně více záleží na tom, co je uvnitř.

Vlastnosti rtěnky Kate:

  • intenzivní a originální odstíny
  • sytý a zářivý vzhled na rtech
  • hydratace
  • dlouhá výdrž

Rtěnky Rimmel Lasting Finish Kate zkrátka splňují vše, co by splňovat měly. Ti, kteří hledají rtěnky se skutečně dlouhou výdrží a krásnými odstíny, by tuto kolekci rozhodně měli vyzkoušet.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang