Reportáž z Prague Fashion Weekend

Módní akce s názvem Prague Fashion Weekend se konala o víkendu 24. až 25. 9. Někdo by mohl namítnout, proč se v Čechách koná módní víkend, když v jiných světových metropolích běží jedna přehlídka za druhou celý týden. U nás zkrátka ještě nemáme tolik módy, abychom s ní celý ten týden vyplnili.

Ačkoli se po nejdelším mole ve střední Evropě, jak už mnohá média uvedla, nenesly modelky v ničem jedinečném, v Pařížské ulici, kde se akce konala, se to inspirací jen hemžilo. Místo konání PFW bylo zároveň místem nejvyšší hustoty podpatků na metr čtvereční v celé Praze.

Nejen ženy se ovšem na tuto akci hezky oblékly, dokonce i muži přišli stylově oblečení, na což v našich krajích nejsme až tak zvyklí.

Stejně jako loňský rok byl nedostatek míst k sezení, což znamenalo, že pouze ti nejrychlejší měli to štěstí a posadili se. Ostatním nezbylo nic jiného, než se tísnit kolem zábran a prodírat se davy návštěvníků a turistů.

Zajímavá byla i volba moderátorky. Klára Vytisková, známá zpěvačka z kapely Toxique, ovšem určitě nebyla krokem vedle. Její projev i styl se k celé akci hodily.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang