Recenze: Oční krém a korektor v jednom od Veld´s

Kosmetické firmy zákazníkům slibují nemožné na počkání a zázraky do tří dnů. Ale je to skutečně pravda a zaslouží si všechny ty produkty jejich peníze? Co třeba takový oční krém a korektor v jednom od Veld’s?

Oční krém a korektor zároveň s názvem Eye Magic od značky Veld’s je k sehnání v parfumerii Douglas a Simple Concept Store. Stojí zhruba 1 300 Kč.

Co slibuje: Díky kaleidoskopickým pigmentům a výtažkům z roibosu by měl přípravek rozjasnit pleť okolo očí a posilovat stěny cév. Výsledek by měl přijít zhruba za 14 dní, a to v podobě o hodně slabších kruhů pod očima. Oční okolí by pak mělo působit mladistvějším dojmem, zmizet by měly i drobné vrásky.

Jak to skutečně funguje: Kruhy pod očima jsou skutečně velký problém mnoha zákaznic. Proto se na tento zázrak vyloženě těšily a doufaly… Nechaly se však slyšet, že i po měsíci jsou kruhy i otoky pořád stejné.

Přípravek funguje ale dobře jako korektor, krémová textura působí přirozeně a neusazuje se v drobných vráskách okolo očí. Příjemná je i aplikace ve štětci, který je z velmi jemných chlupů a nedráždí pokožku okolo očí. Krycí schopnosti Eye Magic jsou střední a rozjasňující účinek o dost menší, než by jeden čekal.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang