Recenze na 3 produkty

V těchto šílených dnech, kdy se Praha proměnila v Řím, je hodně těžké vypadat jinak, než jako umořené stvoření s upoceným čelem. Proto by čtenářům nemělo zůstat utajených pár kosmetických kousků, které jim pomůžou přežít následky tohoto vskutku poctivého léta.

Šampon levandule-bříza od Botanicus

Kdo má dlouhé husté vlasy, když je opravdu velké horko, začne se mu hlava potit tak, že to přináší spousty neduhů. Nehledě na to, že se vlasy mastí a zacuchávají.

Je dobré nepoužívat šampony s obsahem silikonu. Sice vlasy na chvíli potěší leskem a až podivnou jemností, ale také následně způsobí jejich vysušenost a rozpad.

Proto jsou vhodnější přírodní šampony. Levandule a bříza fungují jako přírodní kondicionér, levandule zklidňuje pokožku a bříza pomáhá v boji proti lupům. Vlasy jsou po něm lesklé, a navíc opravdu nepotřebuji žádný další přípravek na rozčesávání.

Svěží vůně vydrží ve vlasech poměrně dlouho. Šampon je skoro čirý, není hustý – připomíná spíše vodu. Není nutné ho používat na jedno umytí moc, nepění tolik jako běžné šampony, ale umyje vlasy stejně dobře. Cena šamponu je 220 Kč.

Kokosový peeling na obličej s gardénií od Nobilis Tilia

Tento peeling je naprostý luxus. Velké krystalky cukru obalené kokosovým olejem dokonale vyčistí pleť. Zkušenost s malými „cucky“ něčeho zeleného v páchnoucí hmotě v běžných produktech je zcela nesrovnatelná.

Tento peeling póry vyčistí dokonale, což je po upoceném dni více než důležité. Peeling se nanáší na odlíčenou pleť, je možné ho aplikovat i na dekolt. Krystalky cukru se pak utřou do ubrousku, olej z kokosu a gardénie se totiž vsákne do pokožky, takže není nutné používat pleťový krém. O krásné vůni ani nemluvě

Balení o objemu 50 ml lze pořídit za 294 Kč.

Hydratační make-up od Clinique

Tento make-up se velmi osvědčil nejedné zákaznici. Nejenom že vydrží opravdu celý den v těchto vedrech, ale i když se člověk potí, nedělají se mu nepříjemné záněty pokožky.

Make-up není parfémovaný, má příjemnou tekutou konzistenci, dobře se nanáší i roztírá, hydratuje pokožku, opravdu kvalitně kryje nedostatky pleti a lehce se doličuje. Vyplatí se do něj investovat těžce vydělané peníze. Balení o objemu 30 ml stojí 750 Kč.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang