Povinná výbava na Designblok

Designblok představuje takový týden módy a designu po česku, se vším co tato charakteristika obnáší. Více o Designbloku se čtenáři dozví v tomto článku.

Módní redaktoři časopisů po celém světě jsou posedlí seznamy, bez čeho se na fashion weeku nikdo neobejde. Následující články přinášejí skrumáž produktů, které na Designbloku, na přípravu na party před ním či na záchranu kocoviny po něm, přijdou velmi vhod.

1. Venku už bude zima, na přehlídkách a v prostorech designového Superstudia horko. Proto přijde vhod vesta, s.Oliver, 2 499 Kč.

2. Před večírkem nebo přehlídkou je třeba hodit pleť do gala. Proužky na čištění pórů fungují rychle, není s nimi tolik práce jako s peelingem a pleť bleskově pročistí. Proužky Formula 10.06 k dostání v síti parfumerií Sephora.

3. Je důležité nepřekombinovat svůj outfit ve snaze vypadat co nejlépe. Stačí vzít si zajímavé boty k jednoduchému, dobře střiženému oblečení. Boty Asos Turbo, 55 liber, www.asos.co.uk.

4. Korektor na kruhy pod očima bude tenhle týden večírků, přehlídek, openingů a jiných všelijakých veselic tím nejlepším kamarádem. Korektor Nars, k dostání v síti parfumerií Sephora.

5. Kartáč, který ze zacuchané koudele po divoké party vykouzlí hladký, lesklý účes, ve kterém by se jedna nestyděla jít na audienci k britské královně. Tangle teezer, 449 Kč, k dostání v kadeřnictví Toni and Guy.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang