Přehlídka Louis Vuitton z první řady!

Vůbec poprvé v historii luxusní značka zve na bezprecedentní 360tistupňovou módní přehlídku. Přítomní uvidí lépe než z první řady – uvidí všechny modely ze všech stran!

Modely budou nasnímány hned po módní přehlídce dámské kolekce Louis Vuitton pro sezónu jaro/léto 2011 pomocí 52 fotoaparátů. Z těch budou následně vytvořeny interaktivní virtuální modely, které lze otáčet o 360 stupňů. A pro lepší pohled lze jejich otáčení kdykoliv zastavit.

Tato 360tistupňová prezentace bude k vidění na Facebooku nebo si ji bude možné stáhnout do svých přístrojů iPad či iPhone od 20 hodiny večerní dne 6. října. I samotná přehlídka bude, jak se již stalo tradicí, k vidění na stejných platformách.

„Značka Louis Vuitton posunuje hranice toho, co je v digitální dimenzi možné. Tentokrát jako první luxusní módní značka nabídne 360tistupňovou vizuální prezentaci módní přehlídky.

Jen pár hodin poté, co modelky předvedou kolekci na mole, ji budou moci zhlédnout uživatelé internetu a majitelé přístrojů iPad a iPhone se všemi detaily, které tato interaktivní prezentace nabídne – jako kdyby sami seděli v první řadě,“ komentuje Antoine Arnault, ředitel komunikace společnosti Louis Vuitton.

Sám Marc Jacobs se zapojil do přípravy tohoto 360tistupňového, hyperrealistického zážitku. Na stránce Louis Vuitton na Facebooku a na oficiálním kanálu na Youtube si lze stáhnout pozvánku na tuto 360tistupňovou módní prezentaci.

Více informací je dostupných na Facebookových stránkách www.facebook.com/louisvuitton a www.youtube.com/louisvuitton. Přístroje iPad či iPhone musí použít odkaz www.fashionshow.louisvuitton.com.

360tistupňová virtuální prezentace bude ke zhlédnutí na výše uvedených platformách týden po módní přehlídce.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang