Osobní váha s tělesnou analýzou –⁠ pomocník při hubnutí

Při hubnutí se dá bez váhy jen těžko obejít. Každé kilo dole člověku v procesu snižování hmotnosti motivuje. Lépe se mu dodržuje dieta a s radostí plánuje hubnoucí jídelníček na další dny. Ještě více radosti do hubnutí přináší osobní váha s tělesnou analýzou.

Co vše taková chytrá váha umí a jak funguje? Je to vlastně prosté. Jedná se o měřicí přístroj, který přesně zjistí, jak na tom daný organismus je. Může tak jedince lépe nasměrovat ve snažení o vysněnou hmotnost.

Do osobní váhy se nejprve zadává věk, pohlaví a výška. To jsou – mimo hmotnosti, kterou si váha sama změří – klíčové parametry pro tělesnou analýzu. Podobně užitečné mohou být i mobilní aplikace na hubnutí.

TIP: I pizza se dá připravit dietně a s menším počtem kalorií.

Tělesná analýza ukáže na tuk či vodu

Osobní váhy jsou vybaveny elektrodami v chodidlových senzorech, které vysílají slabý a naprosto neškodný signál tělem. Data následně vyhodnotí speciální software, která se v přístroji nachází.

Člověk tak získá mimo jiné přehled o tom, kolik tělesného tuku a vody v těle má. Některé osobní váhy s tělesnou analýzou jsou dokonce tak propracované, že poskytnou kompletní analýzu organismu. Na jejich základě pak lze vytvořit individuální dietní program.

Proč při hubnutí využít tělesnou analýzu?

Hubnutí je velmi individuální záležitost. Proto u někoho fungují určité druhy diet, které u jiného ne. Jsou to právě výsledky z tělesné analýzy získané prostřednictvím osobní váhy, které každému pomohou najít jedinečný hubnoucí program.

Podle něho si pak lze naplánovat, jak rychle zhubnout a celkově jak při hubnutí postupovat. Jestliže například váha zjistí, že má jedinec v těle příliš vody, bude vhodné zaměřit se na odvodnění organismu.

Osobní váhy s tělesnou analýzou, jejichž předním výrobcem je společnost Tanita, doprovázejí při hubnutí celebrity a pomáhají při sestavení vhodného programu sportovcům nebo příznivcům fitness. Stejně skvělou službu prokážou i vám.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang