Midi Rings

Nikdy si celebrity tolik nefotily ruce jako tohle léto a to jen díky midi rings! Dají totiž skvěle vyniknout jakékoliv manikúře. A není hned nutné mít drápy jako Rihanna, aby člověku midi rings slušely. Jak je nosit a hlavně šikovně zkombinovat s jednoduše upravenými nehty?

Béžová měkkost

Občas nechceme provokovat, ani být moc vidět. Toužíme se během letního večera zachumlat do něčeho pohodlného a měkkého, třeba u táboráku. Ale i k němu se hodí hezké doplňky. To splňuje nenápadná béžová manikúra a ty úplně nejjednodušší kroužky. Prodává je třeba Shopbob.

Kovový šach mat

Matte is great! Matné laky opravdu mají něco do sebe, hodí se hlavně na odstíny klasických barev jako je černá, šedá nebo vínová. Právě díky své tlumenosti dají skvěle vyniknout bronzovým šperkům! Krásné prodává designérka Meghan Lorenz a její LA značka Cities in Dust, další jsou k dostání třeba na Etsy!

Etno opulence

Někdo má rád jemné kroužky, někdo robustnější boho prsteny lehce šmrncnuté dalekou exotikou. Zlaté vypadají skvěle s výraznějším lakem v teplých barvách, pro toho, kdo miluje stříbro, je tím pravým studený odstín.

Stříbrné i zlaté kombinace prodává obchod Gypsy Outfitters nebo Monsoon. Je ale možné se i trochu odvázat a pořídit si midi ring s pravými safíry!

Nenápadné drahé kamení

Prstýnky s drobounkými krystaly neboli eternity rings jsou nejelegantnější bling bling, jaký si lze pořídit, a také jedním z největších hitů letošní sezóny. Hodí se úplně ke všem lakům i délkám a tvarům nehtů na světě.

Koupit se určitě dají na Asosu, kvalitní pozlacené s krystaly prodává značka Orelia. Další nabízí třeba Revolve (nad 100 dolarů je doprava zdarma), levnější set z niklu pak Gypsy Outfitters!

Gotická kazatelka

A jaký prsten vybrat k černému laku? Stačí jeden a musí být vidět! Třeba mladá značka The Rogue + The Wolf se toho nebojí.

Po obrovském úspěchu, který jejich 3D šperky (ano, opravdu je tisknou) získaly na Etsy, si tenhle velmi kreativní pár z Velké Británie otevřel vlastní e-shop. A prodávají v něm i tenhle skvost jménem Kazatelka – The Priestess.

 

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang