Laky na nehty – test

Nejedna žena má laků na nehty plný šuplík, nicméně přesto nemůže najít ten pravý. Které značky nabízejí opravdu kvalitní produkty?

Zde je malý test laků na nehty od různých cenově dostupných značek. Mnoho z nich je možné najít i na internetových obchodech, které nabízí drogerii online.

Essence lak na nehty Color & Go

Cena tohoto laku je 30 až 40 Kč, proto stojí alespoň za zkoušku. Je dostupný v mnoha krásných barvách, nicméně jeho výdrž zas tak uspokojivá není. Dalším negativem je dlouhé schnutí. V některých případech se i po hodině stačí nehtem o něco otřít a je třeba lakovat znovu.

Lak na nehty Maybelline COLORAMA

Tento lak na nehty lze označit za skutečně kvalitní a zároveň cenově dostupný. Vydrží mnohem delší dobu než ostatní laky z drogerie, navíc je dostupný v široké škále barev.

Vyplatí se vyzkoušet také lak na nehty pro zpevnění Maybelline Express Manicure, který podpoří delší výdrž barevného laku a také pečuje o nehty.

Vlastnosti laku:

  • rychlé schnutí
  • vysoké barevné krytí
  • dlouhá výdrž, odolnost proti oděru
  • oslnivý lesk
  • snadná aplikace

Lak na nehty Maybelline COLORAMA tedy rozhodně stojí za vyzkoušení, patří k nejlepším produktům dostupným v drogerii.

Laky na nehty Miss Sporty

Kosmetika Miss Sporty je oblíbená zejména u mladých žen. Důvodem jsou příznivé ceny a neustále nové zboží, které drží krok se současnými trendy.

Laky na nehty Miss Sporty jsou poměrně kvalitní, alespoň vzhledem k ceně. Výdrž je uspokojivá, schnutí rychlé a díky vysokému krytí stačí jedna vrstva.

Laky na nehty Flormar Pretty nail enamel

Flormar Pretty nail enamel je roztomilý malý lak na nehty, který je poměrně levný a má hezkou nabídku barevných odstínů. Je spíše klasickou ukázkou levnějšího laku na nehty, protože jeho výdrž je krátká, postupem času se začne oťukávat a olupovat.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang