La Perla Divina

Pod jménem Ada Masotti si většina z nás představí vybrané dámské spodní prádlo, které je plné princeznovských krajek a jemného saténu podtrhujícího smyslné křivky každé ženy.

Tato italská módní návrhářka ve městě Bologna založila dnes už světově známou značku La Perla, kterou později doplnila i o parfémy, které svojí vůní i balením pokračují v dlouholeté tradici svého klasického a zároveň luxusního vzhledu.

Parfém La Perla Divina zaujme mnoho žen, které chodí po módních obchodech a hledají něco, co jim doslova „padne do oka“.

Flakónek svým tvarem připomíná perlu, což skvěle souzní s názvem a filozofií značky. Spolu s malou růžově zbarvenou krabičkou dívčího a zároveň romantického vzhledu v ženě probudí pocit mladistvosti a hravosti.

V průhledném flakónku se skrývá jemná až romantická vůně připomínající teplé léto, lahodné jahodami a šampaňské.

Základem toaletní vody La Perla Divina je pižmo s vanilkou, dřevem a ambrou, výrazný je především květ pomerančovníku a mandarinky spolu s jasmínem, jahodou a růží.

Tyto jednotlivé složky parfému tvoří dohromady harmonickou a smyslnou vůni s podtónem hravosti a elegantnosti. Vydrží dlouhou dobu a zahalí svou nositelku do lehkého a sladce svěžího opojení. Parfém se hodí jak pro mladé dívky, tak pro zralé ženy.

Parfémy La Perla si získávají po celém světě srdce mnoha žen. Vlastnit tuto vůni je jako oblékat se každý den do hedvábného spodního prádla s krajkami a jemnými stuhami. Parfém La Perla Divina zkrátka probudí pocit jedinečnosti a dokonalosti.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang