Kosmetika L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream: Recenze

Kosmetika Revitalift Cica Cream od L’oréal Paris libuje vyhlazení vrásek a redukci dalších projevů stárnutí. Jedná se pouze o marketingový tah, nebo skutečně funguje?

Výskyt vrásek či jiných projevů stárnutí je především záležitostí genetiky. To však neznamená, že by bylo nemožné jim předcházet. Právě různé krémy určené pro zralou pleť jsou toho důkazem.

Denní regenerační krém proti stárnutí pleti L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream je nejen kvalitní, ale i výživný a nádherně voní! Výhodou je také praktické balení, které si lze vzít kamkoliv. Také aplikace krému je díky balení s tubičkou jednoduchá.

Krému stačí nanášet opravdu velmi malé množství. Pleť je po něm vypnutá, hydratovaná, vyživená a působí mnohem zdravějším dojmem.

Krém L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream dodává pleti pružnost, díky které se zmenší množství drobných vrásek. Určitě nelze počítat s tím, že by se vrásky z obličeje kompletně vytratily, krém však funguje velmi dobře.

Noční krém L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream

Dalším krokem v boji proti vráskám je noční péče v podobě nočního regeneračního krému L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream. Jeho konzistence je trochu řidší, tudíž se velmi dobře nanáší a rychle se vstřebává. Výhodou je také jemná, příjemná vůně přípravku.

Noční pleťový krém L’Oréal Paris Revitalift Cica Cream omezuje tvorbu vrásek, hydratuje, viditelně redukuje již vzniklé vrásky a jako bonus neucpává póry.

Oba krémy z řady Revitalift jsou vysoce kvalitní a vhodné pro alergiky.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang