Kosmetická recenze: Olejová řasenka od Korres

korres-olejova-rasenka

Požadavky na ideální řasenku se u každé zákaznice mohou lišit. Někdo chce prodlužovací, další zas objemovou. Další touží po délce, objemu i přirozenosti. A přesně to slibuje novinka od značky Korres – olejová maskara s olejem Abyssinia.

Co to slibuje: Bohatá textura s olejem Abyssinia, vitamíny a výtažkem z bambusu pečuje o řasy, prodlouží je a dodá jim objem. Vitamin E a provitamin B5 dodají řasám potřebnou výživu a chrání je tak před lámáním. Výtažek z bambusu zase řasy prodlouží.

Jak to skutečně funguje: Korres řasenka mnohé recenzentky příjemně překvapila. Za cenu 440 Kč odvedla lepší servis než některé dražší produkty. Řasy oddělila a prodloužila. Není nutné nanášet moc vrstev, což se v ranním spěchu vždycky hodí. Objemový efekt je ale minimální, což je její jediná vada. Jinak dlouho vydrží i snadno se odličuje. Na zimu je fajn, protože moje řasy zůstávají připadají vyživené a lesklé i po odlíčení.

Verdikt: Korres maskaře se rozhodně vyplatí dát šanci. Nestojí tolik, aby se jejího nákupu muselo později případně litovat, na druhou stranu je dost možné, že ve vás naopak vyvolá velké nadšení.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang