Kosmetická recenze od Diny: lak Passion od O.P.I.

Značka O.P.I. každý rok uvede nové a zajímavé odstíny laků v tematických kolekcích (např. Rusko, Pink!), ale má i kolekci klasických odstínů. Následující recenze bude vycházet z odstínu Passion.

Laky na nehty od O.P.I. určitě stojí za bližší seznámení. Tahle značka se specializuje na nehtovou kosmetiku a je ve svém oboru jedna z nejlepších na českém i světovém trhu.

Laky se prodávají ve skleněném flakonku o objemu 15 ml. Balení obsahuje dvě míchací kuličky, což zaručuje, že lak jen tak nevyschne. Je spíše tekutější konzistence, ale aplikace je snadná.

Přestože Passion je světlejší odstín, při aplikaci se nanáší rovnoměrně, na nehtu nevznikají světlejší a tmavší skvrny, a to ani při aplikaci druhé vrstvy. Vydrží na nehtu dlouho, přibližně 3 až 4 dny, v případě, že si nehty člověk neokusuje nebo se nevěnuje jiné činnosti, která lak mechanicky poškozuje.

S dobou schnutí mohou být spokojené i zákaznice, které věčně nestíhají nebo někam spěchají. Lak zasychá během 2 minut, není ani potřeba nanášet urychlovač schnutí.

Passion od O.P.I je jeden z nejlepších laků na denní použití. V jedné vrstvě vytvoří přirozený lesk, ve dvou vypadají nehty jako z porcelánu, stále však velmi elegantně a upraveně. Hodí se ke každému oblečení a pro každou příležitost.

Nejlépe vypadá na polodlouhých nehtech zapilovaných v přirozeném tvaru. Upravené nehty jsou detailem, který dělá zásadní dojem.

Nejširší sortiment O.P.I. je v ČR k dostání v prodejnách The Nail Shop.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang