Kam člověka může přivést fashion bloggování

Když o téhle holčičce napsal minulý týden Blesk, mnozí pochopili, že její kariéra nabrala skutečně hvězdný spád.

Ačkoliv chodí asi do 8. třídy, sedí třináctiletá Tavi v prvních řadách všech důležitých přehlídek. Minulý týden měla dokonce jedno z těch nejlepších míst na fashion show Chanelu. „Musela jsem si s sebou vzít knížku od Murakamiho, abych se před začátkem nenudila,” prohlásila tahle obrýlená miniaturka.

Její blog Style Rookie určitě není třeba představovat. Tavi si tento internetový deníček vede od svých 11 let, její rodiče o této aktivitě své dcery vůbec nevěděli, než se objevila v článku New York Times.

Tavin blog čítá asi 50 000 návštěvníků denně, což jí vyneslo nejen návštěvy exkluzivních přehlídek a titulky hype časopisů, ale také fakt, že módní dům Rodarte podle ní udělal jednu kolekci.

Řada lidí Tavin úspěch nechápe. Její styl oblékání připomíná stylové bezdomovce, kteří ani nevědí, že vlastně zkombinovali zajímavý outfit.

Její osoba je natolik bizarní a nezařaditelná, až asi nikoho nepřekvapuje, že tolik inspiruje přesycený fashion svět. Tavi do něj přinesla něco opravdu nového. Kdo by to od 13letého dítěte čekal?

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang