Jak i z nožky číslo 36 vyrobit pádlo

Supersexy, trendy, módní hit – prodejci se předhánějí, jak co nejvíc zaujmout botičkomaniačky, aby si koupily stošestapadesáté boty, které nepotřebují. A tlučou jim přitom do hlavy, že čím špičatější boty, tím jsou úžasnější. Opak je pravdou. Boty s extrémně dlouhou špičkou nejsou hezké, sexy ani praktické.

I z nožky minivelikosti 36 dokážou vyrobit nosič lodních kufrů. Průměrně velká noha číslo 39 bude v takových botkách vypadat jako pádlo, protože se prodlouží o pět i víc centimetrů. Na oficiálních fotkách výrobců jsou často boty těch nejmenších velikostí. nechtějte vědět, jak ve skutečnosti vypadá tahle bota v čísle 40….

Obrovským hitem jsou tyhle šílené špičky hlavně u svatebních bot. Nevěsty zřejmě netouží po ničem jiném, než aby jim pod šaty vykukovalo prapodivné špičaté cosi.

Navíc tyhle špičáky nejsou ani trochu praktické. Daleko častěji se v nich dá zakopnout, velmi zrádná je i chůze po koberci. A špičky se navíc velmi rychle okopou a zohýbají.

Přitom je ideálem nožka malá. Stačí si vzpomenout na Popelku. A nemusíme nosit jen botičky s vyloženě kulatou špičkou, můžou být trochu do špičata. Ale s mírou!

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang