Dostupný luxus podle Lindexu

Úspěšná spolupráce značky Lindex s módní návrhářkou Ewou Larsson pokračuje. Začátkem prosince představí módní řetězec Lindex speciální kolekci „Affordable Luxury by Ewa Larsson“ (Dosažitelný luxus od Ewy Larsson).

Tato speciální kolekce zahrnuje kromě sofistikovaného spodního prádla i luxusní oděvy na doma a úžasné šperky. Tato kolekce představuje debut Ewy Larsson v oblasti spodního prádla.

Letos Ewa Larsson vytvořila svoji nejluxusnější vánoční kolekci, která je její v pořadí již třetí řadou pro Lindex. Ta zatím poslední se nese ve znamení sofistikované ženskosti, smyslnosti a jedinečnosti.

„Jsme z pokračující spolupráce s Ewou Larsson nadšeni. Je velmi schopná a zkušená, její volba materiálu, stylu a linií vždy docílí jedinečných návrhů,“ říká Inger Lundquist, manažerka pro návrhy a nákup společnosti Lindex.

Affordable Luxury by Ewa Larsson (Dosažitelný luxus od Ewy Larsson) je speciální a velmi módní kolekce, oblečení se nese v duchu černé, opálové a krémové barvy. Nechybí ani šperky vyzařující atmosféru glamour party.

„Mojí hlavní inspirací bylo pozdní baroko 18. století až po rokoko,“ říká Ewa Larsson, která během své kariéry 15 let působila v Paříži, pracovala pro značky jako Plain Sud, Tara Jarmon, H&M či Joop!. Nyní sídlí a pracuje ve Švédsku.

Kolekce bude uvedena na trh 8. prosince 2010 a bude k dostání ve všech obchodech Lindex po celém světě.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang