Jak vypadat jako nejstylovější osoby světa

Bílé vlasy, viktoriánské volánky, pánské obleky. To právě nosí herečky, transgender modelky a další influencerky a touží po tom celý svět!

ScarJo právě hraje hlavní roli v diskutovaném hraném, ale přesto anime hitu Ghost In The Shell. V osobním životě se rozvádí, podporuje ženská hnutí a vizuálně se profiluje víc androgynně než dřív. Její klučičí sestřih s undercuty po stranách skvěle kontrastuje s výraznými náušnicemi, takže všichni šup na nákup bižuterie.

Volánky

Hari Nef patří k nejobsazovanějším transgender modelkám současnosti. Momentálně má na svém kontě focení pro Elle či magazín Love a kampaň L’Oréálu. Prohlašuje, že rozdělení lidstva na muže a ženy nemá moc budoucnost, ale v oblékání je kupodivu docela konzervativní. V šatech s volánky by uspěla i coby viktoriánská dáma.

Pánský oblek a jednoduché jehly

Pánské obleky na ženách slaví velký comeback, takže Yves Saint Laurent, který se o tento trend zasloužil nejvíc, by měl velkou radost. Otrava je, že když si žena vezme sako na holé tělo jako Margot Robbie, musí se hlídat, nebo se spolehnout na oboustrannou lepicí pásku.

Odbarvení na bílo

Zoe Kravitz byla vždy zajímavou osobností, ale ten opravdový hype získala až teď. Děje se to kvůli její roli hippie-ale-jsem-strašně-sexy postavy Bonnie v seriálu Sedmilhářky, který kdo nesleduje, je strašně out.

Zoe by na hlavě slušelo úplně cokoliv, včetně naprosto kontrastní platinové barvy. Kdo touží po podobné změně, tohle by doma s odbarvovačem v koupelně rozhodně zkoušet neměl!

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang