Beauty tipy – novinky, které stojí za vyzkoušení⁠

Jaké kosmetické novinky by žádné ženě neměly uniknout?

Bronzer Emillio Pucci pro Guerlain

Když se spojí dvě legendy, výsledek nemůže být špatný. Módní dům Pucci a francouzská kosmetická značka Guerlain vytvořily společně kolekci líčidel, z nichž si zákaznice nejvíc zamilovaly bronzer Terracota. Má nádhernou krabičku z lakovaného dřeva, hedvábnou konzistenci a nádherné barvy.

Tangle Teezer

Není divu, že tenhle hřeben miluje i Kate Middleton. Dokáže rozčesat i opravdu zamotané vlasy, masíruje hezky hlavu, účes pak vypadá, že má objem. Novinka: kartáč s leopardím potiskem se hezky vyjímá na poličce v koupelně i kabelce.

Cena: 539 Kč, k dostání ve vybraných kadeřnických salonech.

Štětce Hello Kitty

I průměrnou kosmetiku dokáže kvalitní štětec pozvednout. Ale když má člověk špatné nástroje, nesvede se samotnou barvou nic moc.

Sehnat dobré, ale ne příliš drahé štětce je většinou nesplnitelný úkol. Povedlo se to ale zákaznicím Hello Kitty. Dvojité překvapení! Štětce jsou z přírodních štětin a byly vyrobeny ve Francii. Stálé místo v kosmetické taštičce by měl mít zejména Kabuki štětec, který v síti parfumerií Marionnaud stojí 255 Kč.

Oleje Roger&Galle

Tenhle parfumérský dům funguje už od roku 1862. Novinka, které mnoho žen propadlo, je olej na vlasy i tělo. Vybrat si mohou ze 3 druhů olejů s poetickými názvy:

  • Olej krásy (květ Osmanthus)
  • Olej dokonalosti (pomerančové dřevo)
  • Olej dokonalosti (pomerančové dřevo)

Dá se jím namazat celé tělo i vlasy, které jsou pak vyživené a zdravě lesklé (olej je potřeba po aplikaci opláchnout). Všechny tři mají fantastickou vůni a opravdu zlepší náladu i po velmi nepříjemném dni.

K dostání v síti lékáren od 320 do 550 Kč.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang