Agent Provocateur: pohled zevnitř

V červenci v Česku otevřel první obchod se spodním prádlem značky Agent Provocateur. Jedná se o jeden z největších obchodů Agent Provocateur vůbec.

Agent Provocateur se rozhodně nepodobá žádnému obchodu s prádlem na světě. Je známý svými provokativními kampaněmi (například legendární reklama s Kylie Minoque) i korespondujícími neotřelou výzdobou výloh.

Agent Provocateur není ovšem jen o sexy originálním prádle. V jeho obchodech lze objevit také celou řadu dalších výrobků – kosmetiku, erotickou literaturu, doplňky a dokonce i pár sexuálních pomůcek.

I servis je jiný. Každý kousek je vystaven vždy v jedné velikosti, ostatní velikosti jsou uklizené v šuplících. Člověk se tak nemůže obsloužit sám, což umožňuje to nejdůležitější: komunikaci se zákazníkem. Jedna „agentka” se proto vždy plně věnuje jedinému klientovi od výběru prádla, přes zkoušení až k placení.

Velké procento lidí, které přichází do obchodu, značku zná. Často však přicházejí také zákazníci, kteří nikdy v žádném obchodu Agent Provocateur předtím nebyli, a tak na tenhle druh servisu nejsou zvyklí.

Ale to není jediná z věcí, na níž si čeští zákazníci musí zvyknout. Není neobvyklé, že do prodejny přicházejí ženy, které hledají jednoduché hladké tělové podprsenky pod šaty. Takový druh prádla zde ovšem nenajdou.

Jaké prádlo tedy Agent Provocateur prodává? Spoustu odvážných kousků, ale i nadčasové a rafinované prádlo na běžné nošení, u kterého nelze nic zkazit, když bude lehce vykukovat z oblečení. Nejdůležitější je, aby se v něm žena cítila dobře a prádlo ji dodávalo sebedůvěru.

Tomu odpovídá kvalita použitých materiálů (nakonec, za tu cenu je to i na místě) a hlavně střihy. I přesto, že je zhruba 65 % podprsenek AP zcela nevycpaných, dokážou prsa perfektně nadzvednout a vytvarovat.

Těžko tedy předvídat, jestli si na Agent Provocateur české ženy zvyknou a stane se v České republice stejně populárním jako ve světě. Nezbývá než doufat, že ano.

Kousky Agent Provocateur jsou finančně náročnější. Lze si je však pořídit ve slevách, které probíhají dvakrát ročně: vždy v létě a v zimě, kdy se prádlo AP prodává o 50 až 75 % levněji.

Možností je i vyzkoušet jiného prodejce, například Asos.com! Spousta prodejců s prádlem se značkou Agent Provocateur nechává inspirovat, stejně jako právě třeba Asos. Na jeho webu je proto možné najít celou řada setů, které jsou stejně krásné jako ty od Agent Provocateur.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang