8 tipů na dárek nejen pro fitnessáky

Schází ti inspirace nebo si nevíš rady, čím potěšit své blízké? Dnes ti přináším několik osvědčených tipů na vánoční dárek, kterými zaručeně potěšíš! Stačí, když každý tip přizpůsobíš na míru obdarovanému – jeho chutím, preferencím a životnímu stylu.

Jdeme na to!

1. Daruj jídlo

Všichni rádi jíme a kdo říká, že ne, tak nemá chuť nebo kecá! Proto první tip nemůže být jiný, než balík oblíbeného jídla. Takové dárky osobně dávám nejraději.

Jednoduše kup krabičku nebo staniol a navybírej své milované osůbce její oblíbené dobrůtky. Klidně to může být balík plný oblíbených sušenek, čokolády, ovoce nebo oříšků. Takový dárek potěší i manžela.

2. Daruj poukázku

Pokud nevíš jistě přesnou velikost nebo značku, poukázka to jistí. Může být do oblíbeného obchodu s oblečením (Nike, Victoria’s secret, fitness legíny oblíbené značky), s jídlem (zdravá výživa ve tvém okolí, e-shopy), do drogerie nebo na kosmetickou proceduru. Co třeba depilace nebo masáž?

3. Daruj zážitek

Wellness pobyty, poznávací víkend nebo gastro zážitek? Odpočinek a odreagování jsou důležité, takže nemůžeš šlápnout vedle.

4. Daruj permanentku

Pokud je tvůj milý nebo milá zapálený/á do cvičení, bude z permanentky nadšený/á! Co si budeme povídat, platit fitko není nejlevnější věc a fit chceme být všichni.

5. Věci do fitka

Těch se žádná z nás nikdy nenabaží! Pokud víš, jakou máme velikost, máš vyhráno. Pokud ne, platí bod 2. Čím ale zaručeně potěšíš (pokud to ještě tvá drahá polovička / kamarádka nemá), jsou bezdrátová sluchátka, čelenky, ručník, sporttester, rukavice nebo shaker.

6. Fitness diář

Jak to, že jsem vám o něm ještě neřekla? Sama mám jeden doma a nemůžu si jej vynachválit! Tento diář není obyčejná klasika, ale je plný citátů, výroků, tipů a motivace. Fitness diář je možné pomocí DIY návodů jako dárek vlastnoručně vyrobit sám.

Nejenže si budeš moct plánovat své běžné úkoly, ale naplánuješ si trénink na jednotlivé dny. Nechybí zhodnocení týdne a na konci každého měsíce také shrnutí uplynulého měsíce a plánování dalších krátkodobých cílů.

7. Oblíbená knížka

Vím, že pro někoho je tento způsob trávení času asi zastaralý, když máme všude elektroniku, počítače, tablety, mobily a jánevímcoještě. Podle mě je ale tato forma více osobní a efektivnější.

Není to jako když klikneš na nějaký článek, zběžně přejedeš očima, zavřeš a za pár chvil ani nevíš, co tam bylo a kde to bylo. Kdykoliv do ní můžeš nahlédnout, pročíst, vrátit se na určitou stránku a máš ji „v rukou“.

Kouzlo knih žádná elektronika podle mě jen tak nepřekoná. Co vybírat? To je opravdu individuální. Hlavně takový žánr, aby se líbil obdarovanému.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang