Tipy na ideální dárek pro manžela

darek-pro-manzela

Opakuje se to několikrát do roka. Starost, čím obdarovat manžela. Ač se někdy jeví jako neřešitelná, vždy se k ní najde řešení. Stačí se trochu zamyslet a chvíli pátrat. Co vyzkoušet obchody Mroauto, Růžový slon nebo autodíly Cardo? A v jakých dalších e-shopech hledat ty nejlepší dárky pro muže?

Dárky pro muže jsou občas oříšek. Neuspokojí je už podesáté ten stejné parfém, vonné svíčky nebo ekologické sáčky na zeleninu, jako je tomu u žen. Pánové si potrpí na praktičnost a někdy jsou se svými požadavky tak moc specifičtí, že je skoro nemožné jim vyhovět.

Jak tohle dilema řešit? Jednou z možností je, jednoduše se manžela zeptat, co by si přál, znamená to však pokažené překvapení. Pak se nabízí zkusit najít něco zajímavého v nabídce jeho oblíbeného e-shopu a třeba se poradit s kamarádem. A nebo se jednoduše nechat inspirovat následujícími řádky.

Slyšeli jste o pronájmu Beast? Můžete si pronajmout Teslu přímo na ulici. Neváhejte použít slevový kód Y4T152EMMD a stáhnout aplikaci zde >

Poukaz do oblíbeného obchodu

Která žena nezažila, že manželovi, tatínkovi nebo bratrovi koupila přesně ty hodinky, které si přál, avšak ve výsledku na nich stejně něco bylo špatně? Poukaz vyřeší vše. Dnes už je nabízí skoro každý prodejce a jsou platné jak v e-shopech, tak na pobočkách.

Pokud manžel veškerý volný čas tráví v garáži, kde se neustále vrtá ve svém pojízdném mazlíčkovi, jistě ocení voucher do autodíly Cardo nebo Mro auto. Nebo do oblíbených kutilských potřeb v okolí, pokud tam něco takového prodávají. Za zeptání člověk nic nedá.

Je-li ve svém živlu spíš před obrazovkou, mohl by ho potěšit poukaz do oblíbeného game shopu nebo do Datart, Expert Elektro či CZC, kde si bude moct koupit třeba sluchátka nebo novou myš k počítači. Originálním řešením je i předplatné na Netflix či na jinou internetovou televizi, kterou rád sleduje.

Outdoorovému nadšenci určitě udělá radost, když bude moct vyrazit na nákup do obchodu Hanibal, Rock Point, 4camping nebo HUDY Sport. V prodejnách jako Sportisimo či Decathlon si vybere každý chlap, i pokud není zrovna sportovec. Batohů, plavek a tenisek není nikdy dost.

Intelektuálněji orientovaného jedince uspokojí poukaz do Knihy Dobrovský, Luxor a Palmknihy. Fajn dárkem je i voucher do módního e-shopu. Možná se manžel zprvu nebude tvářit nadšeně, ovšem až za pár týdnů zjistí, že už neoblékne své jediné slušné kraťasy, rád ho využije.

A kdo si ani trochu neví rady, může to vyřešit poukazem na Mall.cz nebo Alza.cz, kde mají vše od domácích spotřebičů, přes oblečení, až po vybavení do auta.

darek-pro-muze-boty-3859001
Dárkové karty dnes již nabízí většina obchodů –⁠ s módou, elektronikou i sportovním vybavením.

Erotické pomůcky

Začíná to na písmeno S a má to rád každý muž, co je to? Sex. Nějaká originální hračka z e-shopu Růžový slon by mohla být trefou do černého. Obchody pro dospělé totiž rozhodně nejsou jen vibrátory a erotické prádlo pro ženy. Naopak, i muži zde přijdou na své.

Stačí zavítat do kategorie Muži a pak už jen propustit uzdu své fantazii. Co by se asi tak mému milému mohlo líbit? Erekční kroužek pro citlivější penis nebo snad masturbátor pro oživení partnerských hrátek? Možností je spousta.

Dárkem z sexshopu může žena potěšit zároveň partnera i sebe. Sortiment pro páry je velmi bohatý a může sexuální život povznést do dosud neobjevených výšin. Za vyzkoušení stojí mimo jiné erotická pouta, vibrační vajíčka, párové vibrátory a afrodiziaka.

Elektronika

Další zálibou, která většinu mužů spojuje, je elektronika. A nemusí jít o záležitost v hodnotě desetitisíců korun, jako je počítač, televize nebo nejnovější iPhone. Na trhu se vyskytuje spousta jiných, drobnějších hračiček, které se hodí každému modernímu muži.

chytré hodinky? Že ne? Sem s nimi. Jsou praktické a zároveň slouží jako hezký módní doplněk. Člověk si rychle zvykne, že nemusí mít mobil neustále u sebe, aby věděl, že mu někdo volá nebo píše, a brzy si život bez nich neumí představit.

Chytré hodinky už také nejednoho uživatele motivovaly k pohybu a celkově aktivnějšímu životnímu stylu. Zarytý sportovec se díky nim vybičuje k lepším výkonům a bude mít přehled o svých aktivitách, líného manžela zase zvednou z gauče alespoň ke zdravotní procházce.

Chlap, který hodně poslouchá muziku, kouká na filmy nebo by se mu třeba v práci hodilo handsfree, využije bezdrátová sluchátka. Může s nimi pohodlně telefonovat nebo poslouchat muziku či podcast při běhu, aniž by se mu pletl kabel.

Každému, kdo často sedí za počítačem, by se mohla hodit bezdrátová myš nebo reproduktory. I menší domácí spotřebič jako kávovar a kontaktní gril může potěšit. A nelze zapomínat na péči o sebe, se kterou pomůže třeba sonický kartáček a holicí strojek.

darek-pro-manzela-hodinky-4020063
Chytré hodinky jsou skvělým pomocníkem při sportovních aktivitách i běžných, každodenních činnostech.

Kosmetika

I kosmetika je vhodným dárkem pro muže, když se její výběr pojme trochu nápaditě. To zaručí například obchod Angry Beards specializující se na pánské pečující přípravky, které se o muže postarají od hlavy až k patě.

V katalogu tohoto e-shopu nechybí oleje, krémy a vody na tělo, vlasy, vousy i intimní partie. V kategorii Nářadí lze pořídit kvalitní nůžky, břitvy a hřebeny. Ideálním dárkem jsou dárkové sady, v nichž se za zvýhodněnou cenu nachází hned několik výrobků.

Kdo pro svého muže hledá něco speciálního, může vyzkoušet i značku Koolman. Ta přináší výrobky určené výhradně pro pány, které účinně a jednoduše pomáhají zlepšovat kvalitu a komfort pánské pleti a intimních partií a zároveň šetří čas.

Zážitek

Dárek má přede vším dělat radost, vše ostatní je vedlejší. Pro člověka, který tvrdí, že nic nepotřebuje, proto stojí za to, poohlédnout se po nějakém zážitku. Může jít o adrenalin ve formě tandemového seskoku nebo vyhlídkového letu nebo něco klidnějšího v podobě kurzu vaření a masáže.

Podívejte se také, jaké sportovní a kulturní události se konají ve vašem okolí. Nepřijede do Česka na turné jeho oblíbená kapela nebo závodit sportovec, kterého by si přál vidět? Koukněte na portály prodávající vstupenky. Z nabídky koncertů, festivalů, výstav a sportovních klání něco zajisté vyberete.

Nebude-li se vám nic zamlouvat, vsaďte na jistotu a kupte pár denní (wellness) pobyt v horách nebo v některém z malebných českých měst. Není však třeba zůstávat v tuzemsku. Letenky na eurovíkend do Milána, Barcelony či Osla se dají sehnat už za pár set korun.