Svítící nálepky na zeď

Každý člověk touží po bydlení v útulném domě, či bytě. Takový domov je znakem pohody a plný pozitivní energie. Pro zpestření svých příbytků používáme různé pestré pastelové barvy, kterými natíráme stěny pokojů. Dalším způsobem jak vylepšit domů a navodit klidnou atmosféru je pořídit si svítící nálepky na stěny.

Lidé rádi tapetují celé stěny. V současné době se opět dostávají do módy tapety, které na jistý čas z regálů prodejen vymizely. Podobné tapety na zeď jsou oblíbené hlavně kvůli jejich nenáročnosti a cenové dostupnosti. Ne však všem tapety stále vyhovují.

Existují však i jiné způsoby, jak ozdobit bydlení. V poslední době jsou populární svítící nálepky na zeď. Tyto bytové doplňky působí velmi příjemně a když zhasneme světlo tak teprve tehdy se projeví jejich kouzlo.

Pro koho jsou určeny svítící nálepky na zeď?

Těmito svítícími nálepkami si nejčastěji zkrášlují své pokoje mladí. Patří to k jejich životu. Na nálepkách jsou znázorněny různé motivy a tak se v experimentování meze nekladou. Také existují různé návody, jak vyrobit svítící nálepky na zeď podle představ konkrétní osoby.

Takže už žádný fanoušek hudební skupiny, svého oblíbeného herce či zpěváka nepřijde zkrátka a bude si moci vyrobit nálepku, jakou bude chtít.

Svítící nálepky na zeď a cena

Cena podobných nálepek na zeď je velmi příznivá. Hlavně když si uvědomíte, že získáte zcela nový prostor, stejně jako kdybyste vymalovali či vytapetovali. Cena jedné svítící nálepky na zeď se pohybuje již od 150 korun a podle její velikosti a provedení (komplikovanosti) může cena vzrůst až na několik tisíc korun.

Právě díky příznivé ceně je můžete na stěnách neustále měnit. Se střídajícími se ročními obdobími si každý vyzdobí svůj pokoj podle aktuální nálady. Tímto způsobem se docílí vkusný kontrast mezi výzdobou v přírodě a výzdobou vyrobenou člověkem.

Co se týče odstraňování nálepek není to žádná dřina. Kvalitní a pro tyto účely vyrobené lepidlo neulpívá na stěnách a tak se může střídat jedna svítící nálepka za druhou.