Místo mozku… vodítko

Jestli mají některé těhotné ženy místo mozku chrastítko, co má tahle žena? Přesně takhle se mě v mailu zeptala Katka a poslala mi odkaz na veřejně přístupnou facebookovou galerii jedné těžce vytuněné blondýny. Vím, co má tahle blondýna místo mozku. Vodítko. Představte si atraktivní, náročně vymalovanou a velmi pečlivě vystajlovanou blondýnu, která má na fotkách na sobě většinou něco růžového, růžový je i salón, kde pracuje, růžová je její ložnice. Představte si, že tahle milovnice růžové chová psy. Máte to? Vypadá to takhle nějak, žejo?

Takoví psi se pohybují zásadně v prostředí, které září růžovou barvou z každého koutu. Ještě, že psi mají omezené barevné vidění. Jinak by chudáci museli mít  z té růžové psotník. 

Pejskové musí mít růžové hračky!

A taky růžové oblečky.  A růžovou paničku. 

Důležité jsou i růžové doplňky. Pro psy i paničku. 

Když paničce hrábne, balí pejsky do zavinovačky. 

Debily z těch chudáků psů dělá i venku. 

Když má pejsek narozky, musí dostat dobrůtky. A zabalíme ho do růžového saténu, aby to bylo náležitě slavnostní. 

Pravé peklo ale nastává, když fenka, kterou majitelka stylizuje do role jakéhosi skoromimina, bude mít štěňátka. To je pak potřeba důkladně dokumentovat. Opravdu důkladně! Do téhle chvíle jsem si myslela, že zveřejňování snímků z ultrazvuku je doména nastávajících matek, které si říkají těhulky a mozek se jim v to zmiňované chrastítko dočasně proměnil. A ono ne. Ony už takhle blbnou i některé pejskařky. 

Fenku těsně před porodem je taky nutné povalit na záda a vyfotit jí nafouklé bříško. Aby bylo jasné, že štěňátka už brzy budou na světě. 

I samotný porod je potřeba nafotit. A nezapomenout pod rodící fenku hodit růžový hadr a na hlavu jí plácnout sponečku. Ještě že to štěně nemá dlouhé chlupy, jinak už by sponečku mělo určitě taky.  

A nakonec ještě vyfotit štěňátko. Při focení samozřejmě není důležité brát moc ohledy na zvíře, hlavní je, aby bylo vidět, že panička má nazdobené nehty. 

Myslím, že od téhle chvíle budu litovat každého psa, kterého uvidím v růžovém oblečku. 

________________________________________________________________

Všechny fotky: veřejná fotogalerie na Facebooku