Lesk a bída Českého lva

Tuzemskou filmovou akci roku, předávání cen Český lev, charakterizovaly dvě protichůdné tendence. Buď byly přítomné hvězdy oblečeny opravdu stylově a se vším všudy, nebo to bylo naprostý ohňostroj nevkusu. I autorům blogu Módní peklo by se večírek Českých lvů zajisté moc zamlouval: bylo tam hodně materiálu k otisknutí.

Kdo zaslouží pochvalu?

Aňa Geislerová: být tuzemskou módní ikonou pro ni není vůbec těžké. Šaty a náhrdelník jsou zřejmě z H&M, za pochvalu stojí isako a sladění s manželem.

Emília Vašáryová: dáma v letech na vysokých podpatcích dokázala, jak přitažlivá může být zralost.

Iva Pazderková: oslnivá červeno-oranžová barva jejích šatů z H&M a stylový partner, jednoznačná adeptka na královnu večera.

Komu se to vůbec nepovedlo?

Kandidátů bylo hodně. Zmíněna musí být Iva Frühlingová, která jako bývalá modelka, co strávila několik let ve Francii, mohla mít alespoň trochu představu, co si vzít na sebe.

Další módní obětí se stala seriálová herečka Veronika Nová, která evokovala maturantku. Mohla za to její levně vypadající maxiróba s atlasovým vrškem, který jí v dekoltu příliš neseděl.

Herečka Jana Šulcová je sice pohledná starší dáma, ale zobrazuje typicky český nešvar: místo pokusů o originalitu v podivně šitých, absurdně zelených taftových šatech by měla brát lekce stylu u své kolegyně Emílie Vašáryové.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang