Ikona: George Clooney

George Clooney je prostě klasika. Takoví muži už totiž skoro nejsou. Nejen, že je ve svých skoro 50 letech krásný, má styl, grácii i eleganci, ale ještě ke všemu choval 20 let naprosto roztomilé prasátko. A nelze opomenout to, že je také talentovaný herec, režisér a tak trochu i politik.

Clooney chtěl být původně baseballistou, to se ale postupně ukázalo jako cesta do outu. Proto se přihlásil na hereckou školu v Beverly Hills, kterou úspěšně dokončil, a vrhl se světa televizních seriálů. Nakonec se vypracoval na jednu z nejvlivnějších postav v Hollywoodu i módního světa. Několik značek ho zvolilo jako svou tvář.

Za všechny stačí jmenovat Armaniho. Giorgiovo rozhodnutí se dá naprosto jednoduše pochopit, protože komu jinému tak dokonale padne jeho oblek, než právě panu Clooneymu? Možná také proto bylo řadě fanouškům Jamese Bonda vážně líto, že se jím po Brosnanovi nestal právě George.

Tomu to ale zas tak nevadilo, protože v tu chvíli zářil po boku Brada Pitta v Dannyho parťácích. Právě při tomhle natáčení se Clooney s Pittem hodně skamarádili, což prý hodně těžce nesla Angelina Jolie. Těžko říct, jak tomu rozumět, protože Clooney je přece jako Chanel. Nemůže nikdy vyjít z módy.

Po jeho boku se objevilo mnoho žen, ale žádná nezůstala dostatečně dlouho, aby z toho nakonec bylo něco víc než doprovod na červeném koberci po 2 sezóny.