Essence Of Pavel Brejcha

Talentovaný návrhář tvořící společně s Katarínou Král pod značkou PBL odhaluje své sny v mikro filmu Essence Of.

„To jsi se tedy uvedl, Pavle Brejcho,“ slušelo by se říct. Kdo to totiž ještě neviděl, musí tak učinit nyní. Tento oděvní designér vydal módní snímek, v němž kopíruje osu své kreativní dráhy a popisuje tak vlastní inspiraci. Jeden z nejpovedenějších fashionfilmů poslední doby.

Snímek Essence of vznikl jako volné sebevyjádření, které pomocí pohyblivé stopy nejvěrněji zaznamenává inspirace kolekcí návrháře. Na začátku přitom stál papír – doslova. Pavel totiž v tvorbě oděvu vychází z protikladu tkvícím mezi křehkými hranami a měkkými konturami.

Vytvořil tedy papírový objekt a jeho zkoumáním a postupným zaznamenáváním seskládal vlastní tvůrčí deník. Ale pozor, Dity (rozuměj Ditu P.) stranou, pod režií Yevgeniy Rozhka, talentovaného studenta audiovizualit na plzeňské ZČU, vzniklo lyrické vyprávění o touze pojmout tvar.

Romantické tóny kompilace jednoho z předních pražských hipster djs, V! (jinak známého také jako Oozlum) doprovází černobílý audiovizuální příběh, který sleduje návrháře a jeho tvar. Jedná se o nejintimnější okénko do designérovy duše.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang