Diamantové kotouče – nejlepší recepty

Pokud sháníte opravdu kvalitní diamantové kotouče, tak v této kategorii vedou výrobky made in Germany. Diamantové kotouče německých výrobců Atlas a Kern jsou vhodné jak pro profesionální použití v průmyslové a řemeslné výrobě, tak pro laiky. Jaro se blíží a kutilové jsou v plné zbroji, kde nesmí chybět diamantové kotouče zajišťující skvělé broušení, právě díky kvalitním diamantům. Tyto výrobky rozhodně doporučujeme nakupovat ve specializovaných kamenných prodejnách nebo v internetovém obchodě sibera-kotouce.cz. Ohromná kvalita se zde snoubí s jedinečnými cenami a dlouhou životností. Stačí vyplnit dotazník – průvodce při výběru diamantového kotouče, poté poslat a do několika hodin obdržíte nabídku.

Diamantové kotouče – německá kvalita

Pokud při své práci s diamantovými kotouči máte zájem o vysokou produktivitu práce a preferujete přesnost, výkonnost a životnost, tak rozhodně si nepořizujte diamantové kotouče za 50 Kč v supermarketech. Mizerná kvalita, po hodině práce se diamantové kotouče začnou kroutit a odletují z nich kousky. Ve výše jmenovaném specializovaném eshopu seženete vše, co potřebujete. Sháníte diamantové kotouče do úhlové brusky, do řezače spár, do kamenických pil, do mostových pil nebo diamantové kotouče do řezaček na obklady? Můžete začít s objednávkou, přirozeně máte k dispozici všechny velikosti – 115 mm, 125, 150, 180, 200, 230, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600, 700, 800mm. Upínání (upínací otvor) vám dle potřeby upraví na míru.

Diamantové kotouče segmentové a celoobvodové

Diamantové kotouče se rozdělují na segmentové, celoobvodové a turbokotouče. Celoobvodové diamantové kotouče mají pouze jeden nepřerušený segment a jsou vhodné pro řezání tvrdých dlažeb a jiné keramiky. Při práci s tímto výrobkem se musíte ovšem starat o chlazení, aby nedocházelo k přehřátí a zvlnění kotouče. Segmentové diamantové kotouče mají více segmentů po obvodě s mezerami, tyto chladit již nemusíte a skvěle vám poslouží na hrubší práce.