Brusinky pro vaše zdraví – raw strava

| 4.1.2014 | Blog |

Brusinky jsou malé červené bobulky, které rostou v chladných oblastech světa, jako je Kanada, USA nebo Evropa. Plody můžeme sbírat a jíst čerstvé, ovšem můžeme je konzumovat i mimo jejich sezónu formou kompotů či vylisovaných šťáv. Brusinky mají mnoho zdravotních přínosů, a proto se z nich dělá mnoho doplňků stravy. Příroda už chemii vymyslela, nemusíme vymýšlet nové medikamenty, stačí využít moudra naší přírody. Jezte brusinky do sytosti, užívejte si jejich chuti a buďte zdraví. V čem že jsou brusinky přebornice?

Zánět močových cest

Na spoustu zdravotních problémů se nahlíží jako na onemocnění určitého jednoho orgánu. Naučme se však vnímat lidské tělo. Nejsme pouze močový měchýř, játra, nebo ledviny, jsme všechno tohle dohromady a ještě více. Šťáva z brusinky pročistí vaše ledviny, prospěje vašim játrům a zregeneruje váš močový měchýř. Jedna sklenice šťávy z brusinky denně vás zbaví zánětu močových cest.

Bujení rakoviny

Zhoubné buňky rakoviny mohou být někdy velice nebezpečné – bují dál a dál do organismu a nejdou zastavit. Brusinkový extrakt vás však může tohoto bujení zbavit. Rakovina vám ukazuje jen to, jakým životním stylem jste doposud žili. Pokud jste do těla přijímali pouze odpad, v tělu se tento odpad kumulovat a tvořil. Pokud chcete vaše tělo zregenerovat, přestaňte jíst odpad, místo něj jezte přírodu, která lék pro vás už vymyslela dávno.

Onemocnění srdce

Brusinky vám pomohou také při onemocnění srdce. Brusinky pomáhají snižovat cholesterol, který vám může ucpávat arteriální stěny. Brusinky také zabraňují kornatění tepen a pomáhají předcházet ateroskleróze.

Co ještě brusinky umí?

Pravidelná konzumace brusinek zabraňuje onemocněním zubů, jako je zánět dásní apod. Konzumace čerstvých brusinek odstraňuje zubní plak, čímž pomáhá předcházet tvoření zubního kazu. Brusinky a doplňky z ní urychlují metabolismus a zlepšují trávicí systém, čímž značně napomáhají s hubnutím. Brusinky jsou bohaté na antioxidanty, zbaví vaše tělo od volných radikálů, čímž vás značně omladí. Brusinky jsou pro tělo vysoce hodnotné, pomáhají však také mírnit stres, úzkost a deprese. Brusinky dokonce navozují dobrou náladu. A pro toto všechno se vyplatí jíst tyto zázračné plody krásy a radosti.

Autor článku: