Koho sleduje na Instagramu: Kateřina Meinerová

Kateřina Meinerová vystudovala marketingovou komunikaci na Fakultě sociálních věd Karlovy Univerzity, čemuž se také věnuje v rámci své práce, kdy působí v módním PR.

Její Instagramový účet je plný fotek z cest, ale místo klasických cestovatelských záběrů, jsou to ale spíš poetická zákoutí, úlovky pozoruhodné architektury nebo detaily, kterých si člověk normálně nevšimne a byla by to škoda.

Koho sleduje?

Ana Kraš: srbská designerka a umělkyně. „Její fotky si na Instagramu na nic nehrají, a to se mi líbí“.

Jacquemus: módní návrhář, který vyrůstal v Provance a je mu dodnes inspirací. „Já Provance miluju, takže miluju i jeho Instagram, ze kterého čiší jižanská energie“.

Say hi to_ : inspirace, nejnovější jména a talenti, kteří teprve známí budou. „Obecně ráda sleduji grafická a kreativní studia“.

Alice Rawsthorn: každý týden si vybere téma denně mu věnuje jeden Instagramový příspěvěk. „Miluju, když se můžu dozvídat o věcech, o kterých by mě nenapadlo něco vědět“.

Jack Davidson: britský dokumentární a portrétní fotogaf, který fotí pro Vogue, AnOtherMan, The New York Times Magazine a další. „Miluju jeho práci. Takhle se na ní můzu dívat kdy chci a dozvídam se o nejnovějších projektech“.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang