Knihy do mrazivé zimy

K tomu, aby se tahle zima dala přežít je potřeba: postel, deka, čaj (s rumem) a skvělá kniha. Tentokrát ale nechme být všechny ty detektivky, romány i novely. Momentálně jedeme na vlně „jak být lepší“, takže podle toho vypadá i následující výběr.

12 Rules For Life: An Antidote for Chaos

Kniha Jordana B. Petersona vyvolává velké reakce. YouTube videa kanadského profesora psychologie mají přes 35 miliónů shlédnutí, ve kterých lze třeba slyšet, že veškerá odpovědnost za společenské blaho leží v rukou jedince.

Kniha ale nechce čtenáře učinit šťastnějšími nebo výkonnějšími, spíš pomocí 12 esejů vysvětluje, proč se nehnat za pomíjivostí a žít smysluplně.

K dostání za 390 Kč v Book Therapy.

Homebody

Kniha Joanny Gaines umožní si podle praktických návodů vytvořit domov, ze kterého nebude chtít nikdo odejít. Ne, že by to bylo tak těžké, když většina lidí žije podle filosofie Netlix&Chill, ale proč bydlení nepřeměnit na oázu harmonie?

K dostání za 940 Kč v Book Therapy.

Iris Apfel: Accidental Icon

Kdo miluje módu, ale nebaví ho pozlátko arogance, které k ní patří, tahle kniha bude jako balzám na duši. Iris Apfel je nejstylovější stařenka na světě, která vás ve své knize vezme nejen na okružní jízdu svým šatníkem, ale životem celkově.

Čtenáři se dozví o její celoživotní romanci s manželem i co chce svým oblečením a doplňky sdělit světu. Za jejím stylem se totiž ukrývá pečlivě formulovaný vzkaz, který stojí za to rozklíčovat.

K dostání v Book Therapy.

TIP: Pokud by někdo radši knihy poslouchal než četl je možné si stáhnout audioknihy zdarma.

© 2024 Vmagazin.cz | Nakódoval Leoš Lang