Jak z chlapa udělat impotenta

Mařka, Božka a Jaruška jsou nerozlučné kamarádky od dětství. Pracují ve stejné fabrice, bydlí ve stejné vesnici, nakupují ve stejném obchodě. A všechny mají manžely, s kterými už to dávno není jak za mlada.

Jednoho dne přišla Mařka na ranní směnu s očima navrch hlavy. „Ženský, na tom seznamu, jak ho Franta nechal zavíst do chalupy, včera psali, že se to musí nějak jako to… voživit. A že prej na to je supr věc, ňákej sexometr nebo co. Vono to měří, jestli se Franta nefláká, jak dlouhou to dělá a dokonce i ty kalórie spálený.

Hele a stojí to dvě stovky. Tak jsem si ho objednala domů a vám, holky, taky, ať si užijeme všechny, že jo.“ Brzy měly Mařka, Božka i Jaruška sexometr v nočním stolku, a těšily se, jako tomu, ehm, no však víte čemu, dají nový impuls. Jenže všechno bylo nakonec jinak.

Ukázalo se totiž, že Franta není až takovej bejk, jak si Mařka myslela. Čísla na displeji sexometru přece nelžou. A Mařce ta čísla ukázala, že její Franta to oproti Božčinu Pepovi pěkně fláká. Pepa totiž dokázal souložit v průměru o 96 vteřin déle a vykonal přitom o 40 pohybů víc! Jaruška se utěšovala, že sice její Václav je na tom ještě hůř, ale zase to spolu dělají o něco častěji, než Božka a Pepa, takže když to sečetla, vyšlo to na stejno.

Kamarádky všechny naměřené hodnoty společně zanalyzovaly, vyhodnotily a u Mařky s Frantou byla toho večera tichá domácnost. Mařka totiž manželovi vyčetla, že je línej, a že to je úplně jasný, protože ani Pepa a dokonce ani Václav to tak neflákají, jako on! Zklamaná Mařka, která chtěla za každou cenu kamarádkám dokázat, že Franta je vážně děsnej bejk, začala všechny výsledky, které na sexometru vyčetla, zapisovat do grafu, který jí vytvořily ženský v účtárně na počítači. A to byl úplný konec.

Franta totiž po tom, co párkrát vešel do ložnice, kde už byla Mařka přichystaná s grafem a propiskou v ruce, začal mít pořád větší a větší zájem o cokoliv, co by ho dostalo co nejdál od ložnice s Mařkou a propiskou. A když už byl do postele dokopán, stačilo vytáhnout z nočního stolku zázračný sexometr, Franta zvadnul a místo ejchuchu se šlo spát.

Mařka je poslední dobou strašně protivná a otrávená. Ale tuhle koukala na těch internetech na takové růžové titěrné krajkové nic s podvazky, co prý dostane do varu každého muže. A když to psali na tom seznamu, tak to musí bejt pravda, že jo. Tak to objednala. Naštěstí měli i její velikost XXXL. A vzala to i holkám, aby si taky užily.