Halenka nebo dámská košile? Vybíráme dámský top nejen na zimu

02. 12. 2014 | s.e.n.

picture-1-1360796470-8571895

Venku je zima, na silnici ledovka, že ani tramvaje a vlaky nejezdí, a v noci mrzne že by se i pes husky se svým spřežením v zatáčce zlomil, tak co si vzít na sebe pod kabát a svetr? Jaký top si vybrat? Na krátký rukáv to určitě není. Tak čemu dát přednost: elegantní halence nebo snad ležérní dámské košili?

Halenka a dámská košile patří do šatníku každé ženy po celý rok. Hlavní sezona těchto topů je ale především v zimě, respektive od podzimu do jara, kdy si ženy vybírají nejen top líbivý a pohodlný, ale také „hřejivý“.

Halenka nebo dámská košile?

Snadná odpověď: dámské košile preferují ženy, jež mají rády ležérní styl oblékání, milují volnější oblečení a nebo třeba jen chtějí názorně demonstrovat míru vlastní emancipace a rády si oblékají oděv, který původně byl určen pro muže. Ale to už dnes samozřejmě neplatí a na návrh košil pro ženy se zaměřuje řada předních fashion značek.

Halenka je oproti košili spíše tradiční dámský top, a proto je nošení halenek spojeno s takovým tím „přirozeným“ ženským prvkem a vzhledem. Halenka může vypadat decentně, konzervativně, ale také velmi svůdně, koketně až eroticky. Rozpětí je široké a nabídka na trhu ještě větší. Nejlépe je si zkrátka koupit na každý druh příležitosti halenku jinou: jiný styl halenky do zaměstnání, na pracovní schůzku, na večírek a na nákupy do obchodního centra nějakou vzdušnou, protože se teď před Vánoci pořádně zapotíte, než poberete všechno to zboží se slevou… a to do značné míry platí také pro ony dámské košile.

Nechte se inspirovat našim výběrem módních dámských košil a halenek od oblíbených značek, které se zaměřují na dámskou módu. Vybíráme dámský top nejen na zimu.

Prolistovat celý katalog Košile Desigual.