Halenka nebo dámská košile? Vybíráme dámský top nejen na zimu

Venku je zima, na silnici ledovka, že ani tramvaje a vlaky nejezdí. V noci mrzne že by se i pes husky se svým spřežením v zatáčce zlomil. Tak co si vzít na sebe pod kabát a svetr? Jaký top si vybrat? Na krátký rukáv to určitě není. Tak čemu dát přednost: elegantní halence nebo snad ležérní dámské košili?

Halenka a dámská košile patří do šatníku každé ženy po celý rok. Hlavní sezona těchto topů je ale především v zimě, respektive od podzimu do jara, kdy si ženy vybírají top líbivý, pohodlný, a hlavně hřejivý. Takové topy je možné zakoupit na e-shopu Wish, který má velmi výhodné ceny.

Halenka nebo dámská košile?

Snadná odpověď: dámské košile preferují ženy, jež mají rády ležérní styl oblékání, milují volnější oblečení a nebo třeba jen chtějí názorně demonstrovat míru vlastní emancipace a rády si oblékají oděv, který původně byl určen pro muže. To už dnes samozřejmě neplatí a na návrh košil pro ženy se zaměřuje řada předních fashion značek.

Oproti košili je halenka spíše tradiční dámský top, a proto je nošení halenek spojeno s přirozeným ženským prvkem a vzhledem. Halenka může vypadat decentně, konzervativně, ale také velmi svůdně, koketně až eroticky.

Rozpětí je široké a nabídka na trhu ještě větší. Nejlépe je si zkrátka koupit na každý druh příležitosti halenku jinou: jiný styl halenky do zaměstnání, na pracovní schůzku a na večírek. Na nákupy do obchodního centra se hodí vzdušná halenka, žena se v ní tolik nezapotí.